М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Gogasg
Gogasg
09.03.2021 21:35 •  История

Задание 2 Работая по тексту ответьте на вопросы • Почему данный период называют железным веком?

• Каким образом производство железа изменило жизнь людей?

• В чем заключается особенность железного века?

• Почему ювелирное искусство в эпоху железа достигло высокого уровня.

Железо – это очень прочный и крепкий металл. Железо в чистом виде редко встречается в природе. Люди заметили, что из брошенной в огонь железной руды начинается выплавляется металл.

В железном веке в истории человечества произошли существенные изменения. Самым главным достижением железного века является усовершенствование производства железа. В результате люди освоили сложные методы его выплавки. Это стало предпосылкой для нового исторического этапа. Изготовление из железа орудия труда облегчили обработку земли. Расширялись посевные площади и система полива. Стали развиваться товарно – денежные отношения. Появились новые виды хозяйства.В это время получило развитие изготовление конской упряжи, оружия и ювелирных изделий. Оружие из железа племенам, населявшим территорию Казахстана, зашищать свои земли от внешних врагов. Они могли также совершать набеги на соседние государство, расширяя тем самым свою территорию. Этот период характеризуется широким использованием конской упряжи и колесного транспорта. Использование транспорта оказало влияние на развитие торговых отношений. В эпоху железа успешно развивалась выплавка и обработка цветных металлов на территории Казахстана. Мастера улучшали технологию обработки металла, они умели придавать изделиям разнообразные формы. Ювелиры научились дробить и запаивать золото, благодаря чему они могли изготавливать разнообразные золотые украшения.

👇
Ответ:
Lãkomkã01
Lãkomkã01
09.03.2021

Объяснение:

1. Начали добывать железную руду и перевлавлять в металл

2. Изготовление из железа орудия труда облегчили обработку земли. Расширялись посевные площади и система полива. Стали развиваться товарно – денежные отношения. Появились новые виды хозяйства.

Начали с железных инструментов добывать другие руды, появился колесный транспорт.

3. Его особенность в его открытиях, облегчении труда человека, в эволюции

4.Ювелиры научились дробить и запаивать золото, благодаря чему они могли изготавливать разнообразные золотые украшения. железными инструментами стало орудовать намного легче, по этому ювелирное дело достигло высокого уровня

4,5(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aksiniaplotniko
aksiniaplotniko
09.03.2021

Права

Объяснение:

Право голосувати в народних зборах. Практично відмерло у I ст. до н. е..

Право цивільної та військової служби.

Повне право власності та укладання угод.

Поняття про який було розроблено в III ст. до н. е. Використовувалося при укладанні договорів між римськими громадянами і іноземцями (перегринами).

Право на законний шлюб, що надавав права Pater familias і автоматичне римське громадянство дітям, народженим в такому шлюбі.

Право збереження повного римського громадянства при переїзді в місто порівнянного статусу, тобто в римські колонії та провінції. Аналогічні права мали латинські громадяни. Якщо громадянин переїжджав у латинську колонію чи залежне царство, його статус знижувався до рівня латинського громадянина.

Імунітет від місцевих правових норм і законів. [2]

Право на пред'явлення судових позовів.

Право на суд (у тому числі і на самозахист).

Право на оскарження судових рішень, у тому числі в суді нижчих інстанцій.

До римського громадянина не могли бути застосовані тортури та тілесні покарання, а також смертна кара у разі державної зради. Не поширювалося на військовослужбовців в період несення дійсної служби.

Обвинувачений у державній зраді римський громадянин мав право на суд в Римі.

4,4(31 оценок)
Ответ:
11Doctor
11Doctor
09.03.2021

Відповідь:

У 1762 році Петро III став імператором. Через 6 місяців був убитий офіцерами гвардії внаслідок змови, у якій брала участь і сама імператриця. Ставши на чолі Російської імперії, Катерина відразу широко виявила свої таланти державного діяча. У ніч на 9 липня 1762 року, коли російський імператор знаходився в Оранієнбаумі, його дружина Катерина таємно прибула до Петербурга і в казармах Ізмайловського полку була проголошена самодержавною імператрицею. Незабаром до повсталих приєдналися солдати інших полків. Звістка про сходження Катерини на престол швидко рознеслася по місту і була із захопленням зустрінута петербуржцями.

Вірні Катерині II офіцери вивели свої гвардійські полки на присягу «Імператриці і самодержиці Всеросійської». Причому Ізмайлівський і Преображенський полки завдяки зусиллям братів Орлових підтримали переворот відразу і беззастережно. А ось на підтримку Кінної гвардії надії було мало, бо в полку на стороні Катерини діяли тільки офіцери з маленькими чинами (зокрема, секунд-ротмістр Хитрово і вахмістр Потьомкін). Проте вони змогли переконати товаришів приєднатися до перевороту. Слідом за гвардією в короткий час присягнули Сенат і Синод, а також частина населення, після чого гвардія виступила зі столиці в бік Петергофа.

Для попередження дій скинутого імператора були послані гінці в армію і в Кронштадт. Тим часом Петро, ​​дізнавшись про те, що сталося, став посилати до Катерини пропозиції про переговори, проте вони були відкинуті. Сама імператриця на чолі гвардійських полків виступила в Петербург і по дорозі отримала письмове зречення Петра від престолу. Незабаром після того колишнього імператора перевезли на Ропшинську мизу, де він 17 липня 1762 року помер за досить туманних обставин.

Провела реорганізацію Сенату (1763), церковну реформу (секуляризацію земель) (1763—1764), скасувала гетьманство в Україні (1764). Очолювала «Комісію з Уложення» («Комиссия об Уложении», 1767—1769). Видала «Установу для управління губерній…» («Учреждение для управления губерний…», 1775), «Жалувану грамоту дворянству» (1785) та «Жалувану грамоту містам» (1785).

За її правління відбулася Селянська війна 1773-1775 рр. під проводом Омеляна Пугачова.

За Катерини II внаслідок російсько-турецьких воєн 1768-74 та 1787-91 рр. Російська імперія розширила свої кордони та закріпилася на Чорному морі, незаконно аннексувала Кримське ханство, яке за Кючук-Кайнарджійським мирним договором визнавалося незалежним. Прийняла під російський протекторат Картвело-Кахетинське царство (Східну Грузію, 1783). Під час її правління за активної участі Росії відбулися три розділи Речі Посполитої (у 1772-му, 1793-му, 1795-му роках).

Листувалася з Вольтером, Дені Дідро та іншими діячами французького тництва, але вона сама про листування з Дені Дідро говорила наступне: «…його думка була більш цікавою для мене, аніж корисною. Якби я послухалася його порад, я б перевернула усю імперію догори дном; законодавство, адміністрацію, політику, фінанси — усе це довелося б поламати й замінити теоретичними мріями».

Пояснення:

4,8(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ