М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ПоЗиТиВ4ЧиК
ПоЗиТиВ4ЧиК
12.12.2020 19:41 •  История

1. В каком из государств функционировала так называемая Царская дорого?
1) В древнем Риме 2) В древнем Египте 3) Ассирийском 4) Персидском
2. К какому региону Древнего мира относятся города Ур, Урук, лагаш, Ниневия?
1) Древний Египет 2) Древний Китай 3) Месопотамия 4) Древняя Индия
3. Как называется древнейший земледелия?
1) мотыжной 2) ручной 3) коллективный 4) рабский
4. Так называемая социальное расслоение появилось в:
1) родовой общине 2) соседской общине 3) племени 4) семье
5. Самый любимый амулет древних египтян:
1) Жук-скарабей 2) пирамида 3) сфинкс 4) распятие
6. Какая пирамида Древнего Египта была построена раньше других?
1) пирамида Хеопса 2) пирамида Снофру 3) пирамида Хефрена 4) пирамида джосера
7. У древних египтян божество реки Нил:
1) Осирис 2) Хапи 3) Сет 4) Ра
8.Какой из перечисленных древних народов раньше остальных знал о существовании индии?
1) греки 2) персы 3) саки-массагеты 4) греки и македонцы
9. Какое название является лишним в ряду?
1) писцы 2) кшатрии 3) брахманы 4) вайшьи
10. Когда произошло объедение Верхнего и Нижнего Египта?
1) ок.3000г до н.э 2) ок.3500г до н.э 3) ок.2500г до н.э 4) ок.4000г до н.э
11. Что является высшей добродетелью по Конфуцию?
1) служение богам 2) добросовестный труд 3) верность хозяину 4) уважение к старшим.

👇
Ответ:
korola
korola
12.12.2020

1-2,2-1,3-2,4-1,5-3,6-1,7-1,8-1,9-1,10-3,11-4

Объяснение:

4,5(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
masha90876
masha90876
12.12.2020

Ряд государств проводил политику жесткой самоизоляции что выражалось во всемерном ограничении контактов с другими государствами.

Наиболее известна политика самоизоляции, проводившаяся Китаем, Кореей и Японией в XVII—XIX веках. Целью её была консервация существующих феодальных порядков. Объективно же эта политика привела к всё нараставшему отставанию этих стран от европейских держав, которые в конце концов силой заставили отменить режим самоизоляции.

В XX веке многие социалистические страны также проводили политику ограничения международных контактов, хотя это никогда не декларировалось официально. В СССР самоизоляция достигла пика в послевоенный период правления Сталина: невозможность неслужебных поездок граждан за рубеж, жёсткие ограничения на передвижение иностранцев по стране, сведение к минимуму внешней торговли.

4,4(71 оценок)
Ответ:
QUKKI
QUKKI
12.12.2020

Політична реформа. У 286 р. н. е. імперію було поділено між двома співправителями: Діоклетіан керував східними провінціями імперії із центром у місті Нікомедія, а його співправитель Максиміан — західними провінціями із центром у Медіолані. У 293 р. н. е. систему подвійного співправління було перетворено на тетрархію (у перекладі із грецької — влада чоти­рьох), в основу якої було покладено висування людей на вищі посади за їхні заслуги. Відтепер Римською імперією правили два августи — Діоклетіан і Максиміан та два їхні помічники-співправителі — Гай Галерій і Констанцій Хлор. Сам Діоклетіан став носієм титулу «домінус» (повелитель), а створену ним систему назвали домінатом.

2) Адміністративна реформа. Давні провінції було поділено на дрібніші частини, і відтепер у Римській імперії налічувалося близько 100 нових провінцій. Десять-дванадцять провінцій об’єднувалися у великі територіальні округи — діоцези. Усього було 13 діоцезів, очолюваних намісниками, підпорядкованими тетрархам. Такий поділ остаточно відокремив військову владу від цивільної, полегшив оборону і контроль за провінціями, послабив владу намісників і провінцій.

3) Військова реформа. Діоклетіан поділив римську армію на дві частини: y регулярні пересувні війська, які перебували при кожному із чотирьох тетрархів і складалися частково з піхотинців, а переважно з важкої кавалерії; y прикордонні й берегові війська, що формувалися за рахунок щорічного призову римських громадян. У цих формуваннях служили й варвари, кількість яких у складі римської армії постійно зростала.

4) Грошова реформа. Було вилучено з обігу знецінені й фальшиві монети. Із 294 р. розпочалося карбування нових золотих, а через деякий час і срібних монет. Проте реформа провалилася. Нові монети швидко зникли з обігу (населення ховало їх «на чорний день»), і Діоклетіан був змушений відновити карбування звичайних розмінних монет із нижчою вартістю.

5) Цінова реформа. У 301 р. Діоклетіан, прагнучи зупинити зростання цін, видав закон про максимальні ціни, згідно з яким встановлювалися фіксовані межові ціни на продукти харчування, послуги, предмети першої необхідності. За перевищування цін або приховування товарів запроваджувалася смертна кара. Встановлювалася також єдина по всій імперії заробітна плата для робітників, ремісників і державних службовців. Проте зупинити зростання цін закон не зміг.

6) Податкова реформа. У 239—290 рр. для визначення кількості платників податків було проведено загальний перепис населення імперії. Після цього було запроваджено єдиний подушний податок. Від сплати податків звільнялися тільки жителі Риму. Щорічну суму податків встановлювали на термін п’ять років і лише після цього переглядали.

7) Релігійна реформа. У Римській імперії було здійснено спробу запровадити єдиний для всієї імперії культ особи імператора. Своїм покровителем Діоклетіан обрав Зевса, а Максиміан — Геркулеса. Імператорів вшановували як богів, перед їхніми статуями здійснювали богослужіння, а зверталися до них зі словами «повелитель» і «бог». Проти цього виступали християни. Було видано чотири укази проти християн, які забороняли їх збори, зобов’язували руйнувати їхні церкви й спалювати священні книги. Під загрозою смерті християни мали зректися своєї віри.

4,7(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ