Объяснение:
У суспільно-політичному житті багатьох країн Європи XVI ст. велику роль відіграла Реформація. Цей могутній, антифеодальний в своїй основі, рух, зумовлений глибокими соціальними суперечностями тогочасного суспільства, проявлявся у формі нових релігійних вчень.
У Реформації було багато напрямів, що відбивали інтереси різних класів та соціальних в. Представники радикальних течій, виражаючи інтереси пригноблених сільських і міських низів, закликали до боротьби проти основ феодального ладу; середні міські верстви та міська верхівка виступали за обмеження сваволі феодалів, дешеву церкву і підпорядкування її своїм інтересам; частина світських феодалів також прагнула поставити церкву під свій контроль і збагатитися за рахунок її маєтків.
Підтримка англіканської церкви
-Відновлення верховенства королівської влади над церквою 1559 р
-Прийняття в якості основи англіканської церкви нового очищеного кальвіністського віровчення ( «39 статей», 1571 р .; від кальвінізму – абсолютне приречення, святе письмо – єдине джерело віри, від католицизму – вчення про єдинорятівну силу церкви).
Проведення політики протекціонізму (підтримки національного виробника).
-утворення торгових кампаній «купців-авантюристів» на акціонерній основі
-утворення Лондонській біржі (1571 г.)
В августе 1920 года Оренбургская губерния вошла в состав вновь образованной автономии в составе РСФСР — Киргизской АССР со столицей в Оренбурге.