В данной статье рассматривается проблема бедности и отсталости как глобальная мировая проблема, которая требует решения от всего мирового сообщества. Рассматриваются общие понятия бедности, ее формы и категории. В работе проведен анализ бедности населения в Российской Федерации за период 2015 2016 годов, статистические данные взяты с официального сайта Государственной статистики России. В работе рассмотрены предположительные причины бедности, а также возможные пути решения данной глобальной проблемы на современном этапе развития мировой экономики
Угода не була прийнята українським суспільством за багатьма причинами. Найважливіші з них це -- залишення у складі Польщі Руського, Волинського, Белзького і Подільського воєводств, повернення прав на маєтності шляхті, яка була змушена покинути свої володіння у попередні роки, а також висока вірогідність війни з православним Московським Царством.
Росія не сприйняла цю угоду і почала війну з Україною. Незважаючи на перемогу під Конотопом, війна склалася для Виговського невдало. Запорізька Січ напала на татар і тому змусила їх повернутися назад у Крим. Проросійськи налаштовані кола старшини та козацтва саботували війну, бо на їх думку Виговський «продав Україну полякам». Не бачачи іншого виходу з ситуації, гетьман Виговський у жовтні 1659 р. склав повноваження та виїхав до Польщі.
Для поляків війна складалася значно успішніше і у 1660 році вони завдали суттєвих поразок Росії та звільнили Вільно.
В підсумку Московія і Польща уклали Андрусівське перемир'я 1667 року, а згодом Угоду про Вічний мир 1686 року. Лівобережна Україна перейшла під контроль Москви. Козацтво отримало ще менше привілеїв, ніж передбачав Гадяцький договір, і на кінець XVIII ст. практично втратило політичний вплив.
Объяснение:
Западноруси́зм — историко-идеологическое направление научной, общественно-политической, этноконфессиональной и культурной жизни, возникшее в Северо-Западном крае Российской империи, основывающееся на постулате, что белорусы являются этнографической группой общерусского народа[1]. Аналог концепции малороссийской идентичности[2], игравшей важную роль в самоидентификации юго-западных губерний Российской империи.