М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Anvar666
Anvar666
30.01.2022 16:35 •  История

Ежелгі Үндістанда ғылыми білімдер қаншалықты дамыды? Ежелгі үнді ғалымдары білген ғылыми жаңалықты ата.
Дұрыс жауап саны: 2
Алты құрлық бар
Жер өз осіне айналады
Жер шар тәрізді
Материктер ауытқиды
Жер эллипс пішініне ие

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ElenaBorova
ElenaBorova
30.01.2022
Сегодня я проснулся очень рано. Поел лепешку и накинул на себя набедренную повязку. Затем пошел сеять пшеницу и с плуга собирал ее. Вернулся , а у меня дома писцы ждут подачи налогов( зерна). Я сдал зерно.,что бы не пострадать. Затем фараон приказал все мужчинам в том числе и мне собираться в военный поход. Я собрался оставив жену и детей и пошел. Там многие мои соиюзники пострадали от тяжелых ранений. я хотел есть еды остовалось все меньше и меньше,но мы сумели прорваться. Я вернулся домой,меня встретила жена и дети. И мы пошли ужинать. а затем и спать
4,6(98 оценок)
Ответ:
azerzhanovaa
azerzhanovaa
30.01.2022

Ідея об'єднання Литви та Польщі мала прихильників в обох державах, проте відрізнялася за змістом. Литовські магнати, що панували в державі, були прихильниками незалежності й погоджувалися на об'єднання «двох рівних» за умови існування окремого сейму і забезпечення свого привілейованого становища в державі. Натомість середня і дрібна шляхта, незадоволена пануванням у князівстві магнатів, сподівалася, що внаслідок об'єднання здобуде такі самі привілеї, якими користувалася у своїй державі польська піл яхта.

Польські магнати і шляхта в цілому підтримували ідею об'єднання обох держав. Вони вбачали в ньому можливість здобути нові землі й залежних селян. При цьому польська сторона керувалася ідеєю давньої приналежності українських земель Польщі, від якої вони начебто були відірвані, і, відкидаючи пропозиції литовських магнатів, виступала за включення Литви до складу Польщі.

Українське шляхетство також мало свою позицію. Воно в цілому схвально ставилося до об'єднання Литви та Польщі, розраховуючи, що це до надійно захистити південні кордони від турецько-татарських нападів і припинить шляхетські наїзди (збройні напади) в польсько-українському прикордонні. Об'єднання двох держав відповідало також економічним інтересам української шляхти, оскільки через Польщу пролягали торговельні шляхи до країн Західної Європи. При цьому українські князі висували пропозицію об'єднати Польщу, Литву й Україну в одну державу на рівних засадах, наполягали на збереженні свободи віросповідання й місцевих звичаїв. Українська дрібна й середня шляхта, що не мала таких привілеїв, як князі й магнати, виступаючи за об'єднання, сподівалася насамперед здобути рівні права з магнатською верхівкою та впливати на перебіг справ у державі.

4,6(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ