Архитектура ренессанса интеллектуальна, основана на геометрии, логике, симметрии и простоте. У нее правильные и приятные пропорции.
Стиль барокко же обращается к широкой аудитории через наигранные эмоции и разнообразные спецэффекты, он увлекает со всей своей страстью, опьяняет, возбуждает.
Для этих стилей характерны колонны, арки, купола, антаблементы. Архитекторы ренессанса использовали их чтобы подчеркнуть стабильность и устой. А мастера барокко закручивали колонны в спирали, заставляли классические элементы двигаться, ломали фронтоны.
Відповідь:Великобританія - острівна країна, що розташована на північному сході Євразії. Межує з Бельгією, Люксембургом, ФРН, Іспанією, Швейцарією, Ірландією, Монако, Андорою. Більш північніше розташування Великобританії сприяє холоднішому клімату (помірний, морський). У Великобританії є значні запаси нафти, які добувають на шельфі Північного моря, а також каоліну, калійної і кам'яної солі. Решта корисних копалин - кам'яне вугілля, залізна руда, олово, свинцево-цинкова руда відігравали велику роль у минулому. Країна багата на гідроресурси, їй характерна густа мережа річок: Северн, Темза, Мереей, Трент, Уай та інші. Ґрунти на півдні і заході переважно гірсько-лісові і підзолисті, на сході і південному-сході - бурі-лісові, в південно-східній частині Англії - перегнійно-карбонатні і алювіальні.
Німеччина розташована в центрі Європи. На півночі країна виходить до Північного і Балтійського морів, на сході межує з Польщею, Чехією, на заході - з Нідерландами, Бельгією, Францією, Люксембургом, на півдні - з Швейцарією і Австрією, на півночі - з Данією. Клімат помірний з переходом від морського до помірно-континентального. За особливостями рельєфу країну можна поділити на три частини: Північне німецьку низовину, Середньонімецькі гори, підвищену Південну Німеччину. Найбільшу протяжність у межах країни мають річки: Рейн, Дунай та Ельба. Головним багатством Німеччини є кам'яне та буре вугілля (Рурський та Саарський басейни). Рурський басейн посідає за запасами перше місце в Західній Європі. Є також великі запаси калійних солей. Промислове значення мають поклади будівельних матеріалів.
Первая мировая война
Распад империй
Октябрьская революция, создание СССР, построение социализма и попытка построения коммунизма
Великая депрессия
Становление тоталитарных и авторитарных режимов
Вторая мировая война
Холокост, сталинские репрессии, «культурная революция»
Создание ООН
Деколонизация
Демократия, права человека
Научно-техническая революция
Начало атомной эры: ядерное оружие (атомная бомба), атомная энергия, Чернобыль
Космический прорыв: выход в космос, полёты к Луне, Марсу, Венере
Развитие транспорта: реактивная гражданская авиация, массовая автомобилизация
Холодная война, NATO
Распад Советского Союза и Варшавского блока
Международный терроризм
Развитие информационных и коммуникационных технологий: телефон, радио, телевидение, Интернет
Европейский союз