М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Sadist702
Sadist702
22.02.2021 00:13 •  История

Тасмола археологиялық мәдениеті. 1-сабақ Археологтардың жұмысын жүйелікпен орналастыр. қазу нәтижелерді жариялау олжаларды зерттеу археологиялық барлау​

👇
Ответ:
исмира4
исмира4
22.02.2021

1археологиялық зерттеу2қазу3олжаларды зерттеу4нәтежиелердіжариялау

4,6(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Keklol55
Keklol55
22.02.2021

У XIV-XV ст. у різних країнах Західної Європи виникли руху проти панування католицької церкви. Ці рухи отримали загальну назву Реформація. Реформація являла собою широке суспільно-політичний та ідеологічний рух, спрямований проти римсько-католицької церкви і її ролі в політичній системі суспільства. Ідейною основою Реформації був гуманізм епохи Відродження. Ідеологи Реформації стверджували, що для ння душі віруючого не потрібен посередник в особі церкви. У зв'язку з цим вони виступали за ліквідацію церковної ієрархії разом з папою римським. Реформація розпочалася в 1517 р. з виступу Мартіна Лютера проти торгівлі індульгенціями (папськими грамотами, отпускавшими гріхи). Для позначення всієї сукупності напрямів Реформації (лютеранство, кальвінізм, цвинглианство, англіканство та ін:) вживається термін "протестантизм". На території Білорусі перші протестантські громади почали з'являтися в середині XVI ст. Найбільшого поширення тут отримав кальвінізм. У 1560-х рр. з кальвінізму виділилося рух антитринитариев (аріан) - радикальний напрямок, представники якого проповідували антифеодальные погляди. В аріанство виділяють дві течії: помірне, виступав за поступове зміна феодальних порядків, і радикальне, різко критикував кріпацтво, політику державного насильства, феодальні війни. До помірного течією антитринітаризм належали Симеон Нудний і Насильств Тяпинский. Ідеї Реформації в ВКЛ поширилися переважно в шляхетсько-магнатської середовищі (князі Радзивілли. Кишки. Сапіги, Ходкевичі. Тишкевичі та ін). Відомим представником реформаційного руху в ВКЛ, прихильником кальвінізму був Микола Радзівілл Чорний. Переважна кількість міщан і селян зберегли православну віру. Реформація у ВКЛ завершилася в кінці XVI ст. Шляхта і магнати з протестантизму повернулися в католицтво.З другої половини XVI ст. католицька церква розпочала боротьбу за відновлення позицій католицтва. Цей рух отримав назву Контрреформації.Одним з головних знарядь боротьби з Реформацією став орден єзуїтів, створений у 1534 р. і затверджений папою римським у 1540 р. Представники цього ордену були за у ВКЛ у 1569 р. Головним ідеологом Контрреформації був єзуїт Петро Скарга. Активними її прихильниками були Стефан Баторій і Сигізмунд III Лазу. Вони сприяли зміцненню католицької церкви, заохочували діяльність католицьких чернечих орденів. В результаті заходів Контрреформації зміцнилося економічне могутність і політичний вплив католицької церкви, відбулася клерикалізація культури. Заходи Контрреформації в Речі Посполитій були спрямовані не тільки проти протестантизму, але і проти православ'я. В рамках Контрреформації проведено об'єднання православної церкви Білорусі та України з католицькою, оформлене на Брестському церковному соборі в 1569 р. Контрреформація в Речі Посполитій фактично тривала до 30-х р. XVIII ст.

4,6(45 оценок)
Ответ:
taras9877
taras9877
22.02.2021
1) Афины посвящены богине Афине. Посейдон бог моря, а не подземного царства. 
2) В храмах не готовили пищу для солдат; в акрополе была статуя Афины, в палестрах занимались юноши, а не девушки. 
3) Среди философов часто встречались спортсмены, участвовавшие в Олимпийских играх, но все же это было не основное их занятие;
4) Гиппократ был известным врачом, таблицу умножения основал Пифагор, "Персов" написал Эсхил. 
5) Ника - богиня удачи, а не счастья. Ей отрезали крылья, а не ноги, чтобы удача от них не улетела;
6) Этот храм посвящен Афине и Посейдону, а не Зевсу. 
7) Обычно они длились, как раз таки, долго, и греки брали с собой еду. Бог виноделия - Дионис. А песнь посвящалась сатирам. 
8) Женщины не выступали в театре, лишь мужчины. Хор не продает билеты, ясно-понятно, что это те, кто поют. 
9) В театр ходили бедные. 
10) Олимпийские игры устраивали в честь Зевса. Во время игр запрещалось насилие. Выиграть в Олимпиаде считалось очень почетным. Женщины изначально не участвовали в играх (хотя потом были созданы женские олимпийские игры). Пентатлон - это пятиборье, и там нет мяча. 
11) Хлеб в Афинах не растили - растили оливки. И хлеб не в компетенции Зевса, он бог грома и молний. 
4,5(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ