М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
haritonukaleksa
haritonukaleksa
02.09.2020 01:25 •  История

Реки І в битве при Платеях и она
жёлой и длительной борьбе отстояли
борьбе отстояли свою независ
сть.
объясните значение слова «Триера»,
Проверьте себя. 1. Сколько полисов и с какой целью объединили
благодаря призывам афинского стратега Фемистокла? 2. Как афиня
готовились к войне на море? 3. В чём состоял подвиг трёхсот спарта
цев? 4. Какие стихотворные строки афинский поэт Эсхил посвятил с
ламинской битве?
Поработайте сдатами. 1. Что было раньше и на сколько: Салами
ская или Марафонская битва? 2. Мог ли афинянин Солон участвовать
праздновании побед при Марафоне и Саламине?
Опишите по рисунку «Бой в Саламинском проливе» (см. с. 168) вое
ные корабли греков и персов. Как происходило в древности морское ср
кение?
Составьте рассказ об одном из сражений греков с персами от име
частника этого сражения.
Подумайте. Почему персидские военачальники КНҮтами гнали
мно​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
mashamaxi
mashamaxi
02.09.2020

Епоха античності займає особливе місце в історії Європи. То був час, коли закладалися основи всього її подальшого розвитку, коли формувалася в найбільш розвинених регіонах Європи цивілізація надавала все більший вплив на прилеглі до Середземного моря і на набагато більш віддалені області Азії і Африки.

Прагнучи виявити деякі визначають розвиток і занепад суспільства закономірності (сутність їх різні дослідники визначали відповідно до своїх загальними концепціями), історію античної Європи, зазвичай залучали культурологи і соціологи, розглядаючи її як своєрідний еталон. Неодноразово зверталися до неї і основоположники марксизму, відкриваючи дію економічних законів, досліджуючи процеси виникнення класів і держави, співвідношення базису і надбудови в докапіталістичних формаціях, визначаючи місце цих формацій в поступальному русі історії. Деякі явища і процеси в найбільш чистою і ясною формі проявилися саме в античному світі. Античність може бути найбільш повно вивчена як особливий «соціальний організм», як суспільство, що становило «органічну систему», що мала свої передумови, що розвивалися в ході історії, підпорядковуючи собі всі елементи суспільства або створюючи відсутні в боротьбі старих традиційних відносин з новими, пристосовуватися до потребам що розвивається системи.

У сфері економіки античний світ, основою якого було місто, міська громада, що виникала з об'єднання родових і сільських громад - сіл, дозволяє простежити процес виділення індивідуальної власності з колективної, послідовне поглиблення поділу праці між окремими районами і всередині них, а також всередині окремих галузей виробництва , розвиток товарного виробництва і грошового обігу в ступеня значно вищою, ніж в попередніх і безпосередньо слідували за античністю товариства, розвиток продуктивних сил, а також виявити співвідношення цих факторів з натуральною основою господарства, руйнівний вплив товарно-грошових відносин на основну галузь виробництва - сільське господарство, а це призводило до концентрації земельної власності і в кінці кінців зумовило повну зміну економіки. Разом з тим, як неодноразово підкреслював К. Маркс, антична економіка дає можливість встановити відмінність між простим товарним виробництвом, націленим на накопичення, а не на розширене відтворення і прискорення оборотності капіталу, чому грошовий і торговий капітал не беруть участі в процесі виробництва, хоча можуть його розкладати або стимулювати, і виробництвом капіталістіческім. Основним було виробництво не мінових, а споживчих вартостей, так що і працю найманих працівників, який створював споживчі вартості, купувався як споживча вартість, що і відрізняло найманих працівників античності від пролетаріата.

Объяснение:

4,5(38 оценок)
Ответ:
jokjok1337
jokjok1337
02.09.2020

 Славяне были земледельцами, они использовали пахотные орудия – соху и плуг. Занимались они и скотоводством, но больше всего сил отнимали земледельческие работы: нужно было расчищать поля от леса, выжигать и выкорчевывать пни. Почву удобряли золой от сожженных деревьев, но плодородной она оставалась недолго. Приходилось отвоевывать у леса все новые и новые участки пашни, поэтому славяне широко расселялись по Восточной Европе.

Небольшие поселки славян состояли из нескольких полуземлянок. В углу стояла печь, топившаяся по-черному, без трубы. Заботиться о благоустройстве было некогда – поселения покидали, как только почва на полях истощалась. Но без этого тяжелого труда земледельцев не могли бы развиваться культура и государственная власть. 

4,7(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ