М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
КаМиЛлА2911
КаМиЛлА2911
19.11.2020 09:06 •  История

Почему сталинский режим называл представителей интеллигенции «врагами народа»?

👇
Ответ:
jaz5
jaz5
19.11.2020

Во--первых коммунизм убирал все слои и прослойки общества,чтобы все были одинаковы,никто не мог быть богаче другого

Во--вторых почему всех умных репресировали,потомучто они могли свергнуть нынешний режим

Объяснение:

4,7(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
elZaCHan1
elZaCHan1
19.11.2020

Экономическое развитие Австро-Венгрии во 2 половине 19 века было не самым лучшим, а саму страну считали одну из самых отсталых стран в Европе на то время.

Развитие страны замедлялось из-за сохраненных пережитков феодализма в стране, которые не давали темпам промышленного прогресса ускоряться по сравнению с передовыми странами Европы.

О слабом экономическом развитии страны говорит и то, что городское население составляло лишь 1/3 от общего числа населения. И это справедливо для всей страны, ведь даже в Австрии большинство населения было сельским.

Но все изменилось в 1867 году. Тогда было подписано Австро-венгерское соглашение. Это был в определенном смысле толчок для экономического развития Венгрии.

Ранее Венгрия имела угольную базу, на основе которой начала развиваться металлургическая отрасль. Вместе с тяжелой промышленностью свое первенство сохраняла и легкая промышленность - основной отраслью Венгрии все еще была пищевая отрасль. По данным в 1898 году Венгрия производила половину пищевой продукции империи.

В таких районах как Нижняя Австрия и Чехия быстро разворачивался процесс концентрации производства и формирования монополий.

Уже в начале 20 века ситуация крайне изменилась - ссудный капитал концентрировался в нескольких крупных банках Вены. Так роль финансовой олигархии в жизни страны существенно выросла.

4,6(27 оценок)
Ответ:
malinka140117
malinka140117
19.11.2020

9 листопада 1799 першим консулом став Наполеон Бонапарт. Весною 1800 він зробив ряд кампаній проти Південної Німеччини, Австрії і Італії. Захопивши лівобережжя Рейну, Наполеон компенсував німецьким князям збиток, надавши їм території крихітних держав за Рейном.

Був підписаний конкордат з папою Пієм VII (1801), що визначив положення недавно відновленої церкви у Франції. Потім послідувало укладення Амьенського мирного договору з Англією (1802), який передбачав заспокоєння Європи. У Франції Бонапарт переглянув конституцію, реорганізував Інститут Франції (Французьку Академію і чотири другорядні академії), заснував Орден Почесного Легіону і 1804 втравні проголосив себе імператором Франції.

Наполеон продовжив переділ Німеччини і Італії, розпустив Священну Римську імперію, а потім наголову розбив прусську армію в двох битвах – під Йеной і Ауерштедтом. Вслід за цим тріумфом він окуповував Берлін (1806), де підписав знаменитий декрет про Континентальну блокаду, метою якого було скорочення торгівлі з Англією і доведення її до стану банкрутства.

Проводячи політику блокади, Наполеон пішов на прямі переговори з царем Олександром І і підписав з ними в 1807 Тільзітській мир. Проте на іншому кінці Європи в Іспанії несподівано спалахнула повномасштабна війна. Австрійський ерцгерцог Карл спробував організувати «національний німецький опір» французам, але Наполеон розгромив австрійські війська в битві при Ваграме (1809) і в результаті укладення Шенбруннського мирного договору у Відні досяг зеніту своєї слави. Він став одноосібним правителем Франції, межі якої тепер проходили за Рейном, уздовж побережжя Північного моря і по іншу сторону Альп (в Тоскані і Далмациі).

Йому беззастережно підкорялася вся Європа на захід від Росії і на схід від Португалії. На початку 1812 Наполеон, підготувався до масованого нападу на Росію. Спочатку вторгнення протікало майже безперешкодно, і після Бородінськой битви в середині вересня була захоплена Москва. Так і не зумівши вирішити, що ж робити з Росією. Наполеон віддав наказ про відступ. Під ударами росіян партизан відступ перетворився на втечу, а сувора зима усугубляла тяжке положення французької армії.

Під час воєнної кампанії 1813-1814 армія Наполеона завдала кілька поразок військам Шостої антинаполеонівської коаліції (Австрія, Англія, Пруссія, Росія, Швеція), однак у вирішальній Лейпцизькій битві (яку також називають «битвою народів»)19 жовтня 1813наполеонівські війська були розбиті. Це була найтяжча поразка в його житті. Він втратив 30 тис. солдатів, і відступ на захід відбувався так само безладно, як і втеча з Росії. На іншому березі Рейну Наполеон перегрупував свої сили і відчайдушно бився на шляху до Парижа. Не зумівши захистити столицю, після вступу союзницьких військ у квітні 1814 у Париж, Наполеон 6 квітня зрікся престолу у палаці Фонтебло. За рішенням союзних монархів він зберіг свій титул і отримав у володіння невеликий острів Ельба в Середземному морі. 20 квітня 1814 Наполеон покинув Фонтенбло і відправився на заслання.

4,6(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ