Объяснение:
Необхідність перетворень обумовлювалася тим, що в церковному побуті накопичилася велика кількість текстів Святого Письма та богослужбових книг, які називалися однаково, але при цьому володіли значними різночитаннями. Причина цього крилася в тому, що аж до кінця XV ст. Російська православна церква не мала повного слов'янського тексту Біблії і використовувала різні переклади окремих книг, а також перекладання Письма, що містяться в різних церковних книгах - Прологах і Пале. Приєднання України, де були свої варіанти книг, погіршило ситуацію. Були потрібні уніфікація текстів книг і обрядової сторони православ'я за єдиним зразком, щоб прибрати накопичилися з часом спотворення і різночитання. Тим самим православ'я змогло б очиститися від загрози вільнодумства і єресей, впливу чужих конфесій.
Апостол взявся за проведення ряду управлінських і соціально-економічних реформ, які значно упорядкували державне життя Гетьманщини:
У 1729–1731 роках було проведено так зване Генеральне слідство про маєтності. Під час проведення дослідження на основі документів і повідомлень старших людей було визначено і повернуто в державне користування рангові (державні) землі, які були безпідставно захоплені в приватне володіння.
Було проведено реорганізацію фінансової системи України, вперше встановивши точний бюджет державних видатків, які становили 144 тисячі карбованців.
Продовжував здійснювати судову реформу, розпочату Павлом Полуботком; в 1730 році видав «Інструкцію українським судам», де встановлювався порядок апеляції у судових справах.
Відстоювались інтереси української торгівлі у руслі вимагань від російського уряду зміни дискримінаційної торговельної системи, запровадженої ще Петром I.
мини-сочинение от жителя Европы
горожанин работает на заводе,день начинался очень рано. жили мы в бараках,где царили тараканы с крысами . поев то ,что найдется, обычно краюха старого хлеба,мы шли на работу . сотни мужчин,женщин и детей работалло тут. а труд был тяжкий,почти все делалось вручную . машин было мало. обедом нас кормили .ели мы суп из старых овощей и старого хлеба и шли работать дальше .уже под ночь мы заканчивали . и сильно устав ,шли домой и засыпали.не хватало сил даже на домашние дела. получали мы мало,это еле хватало на жизнь.
или есть 2 вариант
Утро. Я просыпаюсь в постеле после вчерашнего, трудного дня! Мне очень хочется выпить кувшин воды, что бы охладиться. После утрених умывания я к мпесту где у меня хранилась одежда! День. Хотелось сегодня отдохнуть и не заниматься ничем, но приходиться работать каждый день! Надо вспахать поле, убрать дом, посеять картофель и огурцы. Ух... День подходит к концу, а еще столько дел. Надо торопиться! Вечер. Ну все мне кажется. Все дела завершены! Теперь можно спокойно читать свою любимую книгу и не прочем сначало поесть! Ну все время уже позднее. Пора ложиться спать. Спокойной Ночи!