Объяснение:Одним з головних достоїнств монархії є здатність зберігати не формальність відносин монарха і підданого. Можливо, в силу цього монархія є більш дієвим символом єдності. Правильно влаштована монархія може бути символом єдності багатонаціональної держави, в тому числі імперії. Монархія також може бути символом єдності нації, громадської стабільності. Навіть формальноконституційні, а фактично декоративні монархії (на зразок сучасної монархії у Великобританії) продовжують виконувати цю важливу місію - місію символу та інструменту єдності.
У сфері соціальних відносин монархія проводить виключно благородні принципи. Це, наприклад, вірність - один з найблагородніших критеріїв у відносинах між людьми.
Объяснение:
Крім стабільного забезпечення населення країни якісним, безпечним, доступним продовольством, сільське господарство України спроможне на вагомий внесок у розв'язання світової проблеми голоду. Його потенціал виробництва значно перевищує потреби внутрішнього ринку[1].
Сільськогосподарські угіддя займають 42 млн гектарів, або 70 % загального фонду країни. 78,9 % сільськогосподарських угідь — орні землі та багаторічні насадження, 13,0 % — пасовища, 8,4 % — сіножаті. Найвища частка орних земель — у степових районах (70–80 %) і лісостеповій зоні. Пасовища зосереджені, в основному, в Карпатах, на Поліссі та в південно-східних степових областях, сіножаті — в долинах річок лісової і лісостепової зон.
Станом на 2015 рік українські сільгоспвиробники постачають свою продукцію в 190 країн світу[2].
За даними уряду, станом на 2018 рік агросектор займає майже 17 % ВВП України і приносить майже 38 % валютної виручки[3] (у 2010 році сільське господарство продукувало 8,2% ВВП в Україні, а сільськогосподарська продукція складала 14,5% від загального експорту товарів. У сільськогосподарському секторі було зайнято 15,8% від усіх працівників).