М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
konoval1i
konoval1i
03.09.2020 14:38 •  История

 Что побудило М. Кашгари к созданию труда «Дивани лугат ат-тюрк» («Словарь тюркских наречий»)? ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
valera228005
valera228005
03.09.2020
1. будь писцом — он освобожден от работы мотыгой. 5. читай книгу свою ежедневно.7. решай молча. 8. не проводи ни одного дня в безделье. 9. если ты будешь бродить по улицам, то будешь избит плетью из кожи бегемота. 11. обезьяна и та понимает слова. 13. писца не будут сечьпрутьями. по вертикали: 2. ты будешь ходить в белой одежде. 3. будь писцом, чтобы телотвое было гладким. 4.будь писцом — ты не будешь таскать корзин. 6. надоело мне повторять тебе наставления. 7. ушимальчикана спине его. 10. обучают даже львов, но ты поступаешь по-своему. 12. ударю я тебя сто раз.
4,7(24 оценок)
Ответ:
hramkova1983
hramkova1983
03.09.2020

Зважаючи на таке становище, що нагадувало Батиєву навалу ХІІІ століття, українське населення з прикордонних областей масово залишало ці території і переселялося в Полісся, Волинь і Галичину, де ризик потрапити під черговий татарський напад був дещо меншим.

Звичайно ж, уряди Польського королівства та Великого князівства Литовського, до складу яких з XIV століття входили українські землі, виявляли якусь посильну турботу про оборону підвладних їх територій. На прикордонних землях, зокрема в Києві, Каневі, Черкасах, на Поділлі, будувалися замки, які повинні були стати передовими форпостами держави з охорони кордону. У них були невеликі гарнізони. Це було єдиною гарантією безпеки, яку давала держава прикордонним землям та їх населенню. Та й замкові залоги зустрічалися не завжди. Розміри більшості цих замків були не більше за подвір'я (до третини гектара). Тому в такому замку не могла знайти захисту значна кількість людей. Замок міг дати притулок лише жителям свого міста та найближчої околиці, щоб перечекати раптовий татарський напад та довго не засиджуватися. Замки здебільшого були дерев'яні. Часом навіть не обмазані глиною, тому швидко псувалися і перебували в поганому стані. Населення та місцева адміністрація покладали надію на їхню побудову та ремонт на уряд, лякаючи його татарською небезпекою та виправдовуючись своєю неспроможністю (здебільшого фінансовою), а уряд з тих самих причин намагався перекласти цю справу на місцеве населення.

Объяснение:

Отже, козаки обороняли замки і фортеці на прикордонних територіях. Саме вони були єдиною гарантією безпеки

4,5(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ