М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AvdeevaJanna14
AvdeevaJanna14
27.04.2020 18:47 •  История

Орган міського самоврядування в Іспанії​

👇
Ответ:
mrkrbnv
mrkrbnv
27.04.2020

З відміною королівського абсолютизму і прийняття ліберальних ідей в Іспанії була сформована нова концепція місцевого самоврядування. Це надало місцевим органам особливого правового статусу з метою організації та управління територіями. Сьогодні Іспанія поділена на п'ятдесят провінцій. Провінція - самоврядна територія, на чолі якої діє провінційна депутація, що складається з президента та низки провінційних депутатів (пропорційно) з числа місцевих жителів. Депутати обираються членами міських рад. Депутація не має законодавчої влади, але виконує окремі функції виконавчої влади.

У деяких автономних співтовариствах немає провінційної депутації, наприклад: Наваррі, Ла-Ріоха, Мурсія, Астурія, Балеарські острови, Кантабрія і, нарешті, Мадрид - який має особливий статус як столиця держави. В цих громадах, все управління покладено на автономний орган.

Острови

До складу Іспанії входять континентальні території, а також два архіпелаги: в Середземному морі, на Балеарських островах, і в Атлантичному океані, недалеко від африканського узбережжя, на Канарських островах. Обидва архіпелаги автономні співтовариства, але через їх географічні особливості, держава надала їм владу дещо особливого статусу між провінцією і муніципалітетом.

Канарські острови (Islas Canarias) - група островів розташованих за 100 км від північно-західного узбережжя Африки, які входять до складу Іспанських провінцій Лас-Пальмас і Санта-Крус-де-Тене-рифе. Провінція Санта-Крус-де-Тенерифе складається з островів Тенеріфе, Пальма, Гомера і Ієрро, провінція Лас-Пальмас із Ґран-Канарія, Лансароте і Фуертевентура. Центри: Санта-Круз-де-Тенеріфе та Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарія.

Два головних острови, Тенеріфе і Гран-Канарі я, ділять статус столиці автономного співтовариства. Цей дуалізм ("острівна боротьба") має історичне минуле та традиції, в основі яких принцип суперництва. Кожен з семи островів має Острівну раду, що складається з радників за різними сферами діяльності, які обираються на островах шляхом загального виборчого права, на чолі уряду - президент.

Балеарські острови - група островів у Середземному морі, які утворюють окрему автономну область Іспанії. Включають острови: Мальорка, Менорка, Кабрера і Форментера, Ібіца. Кожен з його островів також регулюється Острівною радою, що обирається з числа депутатів Балеарського парламенту. Депутати, в той же час, виконують як основні функції так і є радниками.

Ради двох островів виконують виконавчі та розпорядчі функції, яків решті частин Іспанії вони належать до провінційної депутації.

Місцеве самоврядування

Місцеві органи влади знаходяться на найближчому рівні до громадян. їх діяльність безпосередньо пов'язана з повсякденним життям людей. Іспанія ділиться на муніципалітети, за винятком Барденас-Реалес (Bardenos Reales), в Наваррі територія оголошена біосферним заповідником і охороняється ЮНЕСКО. Управління муніципалітетів належить міській раді. Це колегіальний орган, який очолює міська адміністрація. Міська рада складається з радників, які обираються всенародним голосуванням. Кількість членів ради може змінюватися в залежності від кількості жителів. У муніципальних виборах можуть голосувати і балотуватися на виборах всі громадяни Європейського Союзу, незалежно від національності. Рада міста на пленарному засіданні приймає рішення з найбільш важливих питань, які потребують найскорішого вирішення і є важливими для громадян: ухвалення генеральних планів розвитку міста, розробка і затвердження правил у різних сферах життя, у сфері податків і місцевої політики.

Президент міської ради - мер, який обирається з членів ради. Мер уповноважений організовувати, призупиняти і проводити засідання, вести дискусії на пленарному засіданні та інших муніципальних зборах. Він також є вищим представницьким органом муніципалітету і несе відповідальність за владу і управління. Якщо мер не справляється з покладеними на нього обов'язками, міська рада на пленарному засіданні може висловити недовіру і таким чином відсторонити його від займаної посади за до "конструктивного вотуму недовіри", це означає, що при голосуванні на нараді рада повинна запропонувати нову кандидатуру, щоб уникнути "вакууму влади".

Функціями міської ради є ті, які держава надала автономному співтовариству, як правило, ті, які самим безпосереднім чином впливають на життя громадян.

У деяких невеликих сільських муніципальних утвореннях у північній Іспанії існує особлива форма прямої демократії: Відкрита рада (Consejo Abierto). Це форма уряду схожа на ту, яка існувала в Стародавній Греції. У цих іспанських містечках всі жителі, при виникненні потреби дзвонять у дзвін, збираються на збори, щоб обговорити принципові питання, що мають спільний інтерес і приймають рішення. Завдяки своїм характеристикам, це форма демократії може бути життєздатною тільки в населених пунктах з невеликою кількістю жителів: сто або менше

4,7(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
liza1383
liza1383
27.04.2020
В наследство от своих предшественников екатерина получила три главных направления во внешней политике. первое из них - северное. шведы постоянно стремились вернуть утраченные в петровские времена земли, но успех им не сопутствовал: зенит величия швеции, достигнутый при карле xii, при нем же был утерян безвозвратно. после северной войны страна никак не мгла восстановить свои и людские ресурсы до уровня, достаточного для успешной войны с россией. это, однако, не исключало присутствия в стокгольме сил, готовых воспользоваться любым удобным случаем, чтобы попытать счастья. о давних чаяниях шведов в петербурге хорошо знали и были готовы к отпору.на южном направлении с давних времен мечтой правителей россии был выход к берегам теплого черного моря, что диктовалось потребностями и обороны страны. здесь истекшие со времени прутского похода десятилетия внесли существенные коррективы в соотношение сил: османская империя клонилась к упадку, на ее владения с жадностью поглядывали многие европейские державы, в то время, как россия находилась на вершине славы и могущества. робость перед турками и на смену осторожной оборонительной тактике пришли широкие наступательные замыслы и уверенность в скорой победе над некогда грозным неприятелем. но одолеть турцию в одиночку было невозможно, и потому уже в петровское время россия искала союза с польшей и австрией. условием союза с австрией была поддержка россией так называемой «прагматической санкции» — документа, по рому после смерти императора карла vi (он умер в 1740) престол должен был перейти к его дочери марии-терезии. австрийское правительство было так заинтересовано в поддержке «прагматической санкции», что ради этого готово было идти на любые уступки. союз с австрией и россию к столкновению с пруссией в семилетней войне.традиционным было и третье - польское направление, отражавшее стремление россии к объединению в составе империи всех земель населенных близкородственными - украинцами и белорусами. в xviii в. речь посполитая переживала примерно такие же тяжкие времена, как и османская империя. в то время как соседи развивали промышленность и торговлю, создавали мощные вооруженные силы и крепкие абсолютистские режимы, речь посполитая не могла преодолеть сепаратизм магнатов, изжить политический хаос , и стала легкой добычей своих соседей: пруссии, австрии и россии. уже при петре i россия, не колеблясь, стала применять в отношении польши методы силового давления, которые с этого времени стали обычными в -польских отношениях. российская империя использовало слабость польского государства для постоянного вмешательства в его внутренние дела и противодействия усилению этой страны. польша становилась, по сути, игрушкой в руках россии, что отлично осознавала екатерина ii.
4,4(34 оценок)
Ответ:
Anastasia13577
Anastasia13577
27.04.2020

ответ:дата рождения 21 марата 1685

Место рождения Эйзенах

Дата смерти 28 июля

Похоронен Церковь Святого Фомы .Профессия композитор ,органист,музыкальный педагог.Бах автор более 10000 музыкальных произведений во всех значимых жанрах своего времени .Творческое наследие Баха интерпретируется как обобщение музыкального искусства барокко .Бах написал много духовной музыки .Его страсти по Матфею инструментальные обработки произнанные шедевры.

Эмиль.Г.Хаусман :

Дата рождения 11 октября 1910

Место рождения Равенсбург

Дата смерти 31 июля 1947(36лет)

Годы службы 1932-1945

Был английский классический учёный и поэт известный широкий публике за цикл стихов А.Шропшир Лад.Хаусман был одним из выдающихся классиков своего времени и считается одним из величайших учёных .Он заработал себе репутацию в области издательского дела как частный учёный и благодаря силе и качеству своей работы был назначен профессором латыни в Университетском колледже Лондона

Объяснение:

4,7(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ