М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dina0585
dina0585
18.03.2022 08:04 •  История

Что означает ответ Александра Македонского Дарию ,,Не бывать двум солнцем"​

👇
Ответ:
aleksandrsamor
aleksandrsamor
18.03.2022

Олександр Македонский это же правитель Македонии причем тут Солнце?

4,8(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
arturk13
arturk13
18.03.2022
Битва на чудском озере, вошедшая в под названием ледовое побоище, началась утром 5 апреля 1242 года. на восходе солнца, заметив небольшой отряд стрелков, рыцарская "свинья" устремилась на него. клину александр противопоставил пяток – строй в виде римской цифры "v", то есть угла, обращённого отверстием к противнику. это самое отверстие прикрывали "чело", состоявшее из лучников, которые-то и приняли на себя основной удар "железного полка" и мужественным сопротивлением заметно расстроили его продвижение. всё-таки рыцарям удалось прорвать оборонительные порядки "чела". завязалась рукопашная схватка. и в самый ее разгар, когда "свинья" полностью втянулась в бой, по сигналу александра невского по ее флангам во всю мощь ударили полки левой и правой руки. не ожидавшие появления такого подкрепления , рыцари пришли в замешательство и под их мощными ударами стали понемногу отступать. а вскоре это отступление приняло характер беспорядочного бегства. тут внезапно из-за укрытия в бой кинулся конный засадный полк. ливонские войска потерпели сокрушительное поражение.
4,6(50 оценок)
Ответ:
Алика666
Алика666
18.03.2022

ответ:

объяснение:

прихід до влади п. скоропадського

до весни 1918 р. широким верствам населення україни вже набридли революція й хаос. закономірно, що ці настрої переважали серед заможних селян, дрібних підприємців та бізнесменів, великих землевласників. австрійці та німці в україні також всіляко прагнули відновити порядок і прискорити вивезення продуктів. тому між 24 і 26 квітня представники цих груп таємно домовилися замінити центральну раду консервативним українським урядом на чолі з гетьманом павлом скоропадським.

29 квітня 1918 р., на з'їзді, скликаному в києві лігою землевласників, на який з усієї україни прибуло 6500 делегатів, було проголошено україну гетьманською державою на чолі з павлом скоропадським, закликавши його «врятувати країну від хаосу і беззаконня». переворот відбувся майже безкровно, лише в сутичці із січовими стрільцями загинуло троє вірних гетьманові офіцерів. того ж дня п. скоропадський разом із прибічниками оголосив про встановлення «української держави». це була держава монархічного типу на чолі з гетьманом.

скасовуючи такі нововведення центральної ради, як націоналізація великих маєтків та культурна автономія, гетьман увів окрему категорію громадян-козаків (які фактично були заможними селянами), сподіваючись, що вони стануть основною соціальною опорою режиму.

гетьманська держава здобула широке міжнародне визнання, встановивши дипломатичні зв'язки з німеччиною, яку гетьман навіть встиг відвідати з офіційним візитом, австро-угорщиною, болгарією, туреччиною, швецією, італією, швейцарією, а загалом ще із 30 державами.

на жаль, антанта, орієнтуючись на відновлення «єдиної і неділимої» росії, не визнала гетьманську державу.

на той час україна досягла значних успіхів у галузі науки, освіти та культури, хоч гетьман п.скоропадський був професійним військовим. його універсалом створюється українська академія наук (що існує й досі; першим її президентом став в. вернадський); українська мова визнається державною; засновуються два державні українські університети — в києві та кам'янці-подільському, 150 українських гімназій, національний архів, національна бібліотека та інші навчальні й культурні заклади.

29 квітня 1918 р. гетьман скасував закони центральної ради про конфіскацію великих маєтків, але план їхнього викупу та розподілу між селянами було ухвалено лише в листопаді.

невирішеність аграрного питання разом з поразкою німеччини в першій світовій війні, що позбавило гетьманську державу опори та гаранта стабільності, призвело до краху гетьманату.

4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ