М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
almioaistaeva
almioaistaeva
30.04.2021 05:57 •  История

Невелике повідомлення пр заселення Херсонщини у XV||| столітті​

👇
Ответ:
Азим721
Азим721
30.04.2021

Починаючи з ХV ст. територія майбутньої Херсонщини знаходилася під владою Османської імперії та Кримського ханства, частина земель у XVII – XVIII ст. входила до складу Кам’янської та Олешківської Січей. На хвилі національного опору початку 18 ст. січове товариство обрало Кошовим отаманом Гордієнка, козака Платнирівського куреня. Кость Гордієнко – випускник Київської духовної академії, як один зі складачів однієї з перших в історії людства демократичної Конституції («Конституції України Гетьмана Пилипа Орлика»). – останній уславлений кошовий отаман. На території Кам’янської Запорозької Січі (біля сучасного села Республіканець Бериславського району Херсонської області) на січовому цвинтарі до нашого часу збереглися могила Костя Гордієнка, і хрест на могилі. Курган з похованням отамана є складовою частиною пам’ятки національного значення «Кам’янська Запорозька Січ». Після російсько-турецьких війн (ХVIII ст.) на звільнені землі почали переселятися селяни із Київської, Полтавської, Нижегородської та інших губерній, що сприяло розвиткові у посушливих степах землеробства і скотарства. У 1796 році вся територія краю увійшла до складу новоствореної Новоросійської губернії. На початку XIX ст. правобережну частину її включено до складу Миколаївської губернії, а лівобережну – до Таврійської. У 1803 році створено Херсонську губернію і повіт із центром у Херсоні. Херсону судилося стати центром суднобудування для Чорноморського флоту. Важливі тодішні промисли – витоплювання сала і торгівля вовною.

У 1919 році Херсонську губернію розділили на Херсонську і Одеську, а у наступному її перейменували на Миколаївську область.

30 березня 1944 року була створена Херсонська область.

Объяснение:

4,7(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Akhmed2387
Akhmed2387
30.04.2021

Після приходу до влади А. Гітлера Німеччина стала накопичувати в собі зброю і нарощувати бойову техніку (мілітарізація) також Гітлер був обурений вироком Версальського договору і поразкою Німеччини у 1 світовій війні. Німеччина створила союз з такими країнами як Японія та Італія. Після цего союзу США відмовились від політики невтручання. США активно брала участь в підтримці військами Велику Британію котра вела бойові дії проти Німеччини і надавала призеденту США виключне право на свій розсуд розпоряджатись державними ресурсами на благо інтересів США

4,7(86 оценок)
Ответ:
Ramazanguly
Ramazanguly
30.04.2021

Кыргызы - это народ, внесший огромный вклад в развитие человечества, создав уникальное произведение искусства - эпос «Манас», прежде всего, представляющий историческую эпопею, повествующую об истории народа c седой древности до эпохи Тагай бия, охватывая все аспекты жизни кочевников Центральной Азии.

Эпос «Манас» представляет собой историческую эпопею кыргызов, народа, который в своей истории пережил все тяготы степной жизни, вышел победителем в борьбе за свое место под солнцем, построил свою национальную государственность и отстоял ее независимость, тем самым, доказав миру свое величие, мудрость, любовь к прогрессу и процветанию.

Объяснение:

4,5(21 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ