Деякі продукти, як, наприклад, пастелі (грецькі цукерки з кунжутного меду), безсумнівно, існують вже давно. Зважаючи на свій стиль їжі, стародавні греки їли, як у сучасний час, тричі на день.
Сніданок
У більшості стародавніх греків було те саме на сніданок - хліб, змочений у вині. Хліб виготовляли з ячменю, головного джерела всього хліба в давнину. Напевно, він був грубим, саме тому греки занурювали його у вино, щоб пом’якшити його і полегшити його вживання.
Греки також їли продукт, дуже схожий на млинець. Він виготовлявся з пшеничного борошна, оливкової олії, меду та згущеного молока, і зазвичай їли з медом чи сиром.
Обід
Хліб та вино також вживали в цей полуденний прийом їжі, але тут греки пили більше, чим просто занурювали хліб у вино. Обід вважався полуденною закускою, тому греки вживали легкі продукти, такі як інжир, солона риба, сири, оливки та більше хліба.
Вечеря
Вечеря була і залишається найважливішою стравою дня в Греції. У стародавні часи, в часи вечері збиралися з друзями, а не з родиною, і обговорювали такі речі, як філософія чи, можливо, просто щоденні події.
Чоловіки та жінки зазвичай харчувалися окремо. Якщо в сім'ї були раби, раби спочатку подавали страви чоловікам, потім жінкам, потім їли самі. Якщо в сім'ї не було рабів, жінки спочатку обслуговували чоловіків, а потім їли, коли чоловіки закінчували. Стародавні греки їли курячі та перепелині яйця, рибу, бобові, оливки, сири, хліб, інжир та будь-які овочі, які вони могли б виростити, до яких можна віднести руколу, спаржу, капусту, моркву та огірки. М’ясо було зарезервоване для заможних.
К 1924 году завершился процесс создания нового государственного образования, Союза Советских Социалистических Республик.
Тогда же (31 января 1924 г.) была принята Конституция СССР, где особо оговаривалась возможность каждой республики выйти из Союза.
Новая экономическая политика (НЭП):
1. на смену продразверстки, вызывавшей массовое недовольство и саботаж крестьян, был введен продналог, что означало для крестьян возможность продавать оставшиеся после уплаты налога продукты,
2. была введена конвертируемая валюта и проведена денежная реформа,
3. часть промышленных предприятий оказалась в частных руках. Одновременно стали образовываться многочисленные профсоюзы, которым удавалось отстаивать свои интересы, по крайнем мере их роль значительно возросла по сравнению с предыдущим периодом.
Индустриализация
После убийства Кирова в 1934 г, начались массовые репрессии
Коллективизация (1928-1935)
Объяснение: