Объяснение:
1. Совокупность естественных условий на земле ,органический и неорганический мир, все существующее на земле, не созданное деятельностью человека.
2. Все изменения, происходящие в природе, называются явлениями природы или природными явлениями.
3. (1) Молния
(2)К физическим явлениям относятся механические, тепловые, звуковые, электромагнитные, световые процессы, происходящие в природе.
4.Соолнечное затмение — астрономическое явление, которое заключается в том, что Луна закрывает (затмевает) полностью или частично Солнце от наблюдателя на Земле.
5. География "географические явления" (ветер, землетрясения, наводнение, бури, ураганы)
Биология биологические явления" (осенний листопад, прорастание семян весной, раст растений, их цветение, размножение живых организмов и т.д.)
Физика "физические явления" (движение облаков, вспышка молнии, свет от пламени костра, таяние снега, замерзание воды, грохот грома и т.д.)
Химия "химические явления" (горение угля или дров в печке, разложение сахара при нагревании)
Астрономия "астрономические явления" (вращение планет вокруг Солнца, Луны вокруг Земли, лунное и солнечное затмение, движение комет).
6. Цель физики - расширение кругозора и знаний людей об окружающем нас мире.
7. Зачастую - случайно. И не сразу законы. Сначала наблюдается некое явление. Потом оно, если возможно, изучается. Потом уже выводятся законы для этого явления.
8. Стагирит Аристотель
Абу Наср аль Фараби
Михаил Васильевич Ломоносов
Законным "отцом" флага России признан Петр I. 20 января 1705 года он издал указ, согласно которому "на торговых всяких судах" должны поднимать бело-сине-красный флаг, он же сам начертал образец и определил порядок горизонтальных полос.
Двуглавый орел как герб Московского государства впервые появился на печати Ивана III в 1497 году, на это повлияла его женитьба на византийской принцессе Зое Палеолог. На одной половине герба изображался орёл, на другой – всадник, попирающий дракона, – это был результат объединения гербов двух стран.
Музыка и основа текста гимна были позаимствованы из гимна Советского Союза, мелодию к которому написал Александр Васильевич Александров на стихи Сергея Владимировича Михалкова (и Габриэля Эль-Регистана).
Россия - священная наша держава,
Россия - любимая наша страна.
Могучая воля, великая слава -
Твое достоянье на все времена!
Пр: Славься, Отечество наше свободное,
Братских народов союз вековой,
Предками данная мудрость народная!
Славься, страна! Мы гордимся тобой!
От южных морей до полярного края
Раскинулись наши леса и поля.
Одна ты на свете! Одна ты такая -
Хранимая Богом родная земля!
Пр:
Широкий простор для мечты и для жизни
Грядущие нам открывают года.
Нам силу дает наша верность Отчизне.
Так было, так есть и так будет всегда!
Пр:
Україна в І світовій війні
1. Росія: Східна Галичина, Північна Буковина, Закарпаття «ісконно» російські землі- об’єднання “братів русинів”, ліквідація «Українського «П‘ємонту», злиття в «російському морі слов‘янських рік». Контроль Боспору і Дарданелли, Балкани та Східне Середземномор‘я Австро-Угорщина: панування на Волині та Поділлі. Німеччина: захоплення всієї України та поділ її між союзниками. Для України – це братовбивча війна. Українці у складі російської та австро-угорської армій мусили воювати по обидва боки фронту. Характер війни: несправедливий, грабіжницький, імперіалістичний, для українців братовбивчий. Виправдання: визволення «малих народів», Росія історична місія визволення від мусульман святині, Священного Царгорода, Святої Софії та Єрусалима з Гробом Господнім. Плани краПлани країн-учасниць щодо Україн-учасниць щодо України:їни: Українське питання: театр військових дій, найближчий шлях з Німеччини і Ав.-Уг. на Кавказ, Іран, Індію, плацдарм для наступу на Балкани та Туреччину, вугільна, металургійна та продовольча база.
2. НАЗВА ГУР (Головна Українська Рада) СВУ (Союз визволення України) ДАТА СТВОРЕН НЯ 1 серпня 1914 р. 4 серпня 1914 р. ЛІДЕРИ К. Левицький, М. Павлик, М. Ганкевич А. Жук, Д. Донцов(стаття «Сучасне політичне становище нації і наші завдання»): , В. Дорошенко – емігранти з Наддніпрянської України ПРОГРАМ А • Підтримка австрійського уряду у війні. • Формування з добровольців “Соколу”, “Січі”, “Пласту”. (М.Галущинський) легіону Українських Січових стрільців. Давали присягу на вірність Україні та імператору. • Співпраця з Німеччиною та Австро-Угорщиною з метою визволення України. • Утворення самостійної української держави у формі конституційної монархії (австрійські Габсбурги). • Заснування демократичного суспільства на основі національної рівності • Організація роботи в таборах військовополонених, домоглися окремих приміщень для українців, поширювали національні газети, журнали, створювали бібліотеки, освітні курси, госпіталі. • Домагалися самостійності української церкви. Політично активні українці в Західній УкраїніПолітично активні українці в Західній Україні
3. Суспільний рух в НаддніпрянщиніСуспільний рух в Наддніпрянщині НАЗВА ПРОГРАМА ТУП (Товариство українських поступовців) Підтримка Росії, сподівання на автономію (самоврядування), але пізніше перейшли до нейтральної позиції. УСДРП (Українська соціал-демократична робітнича партія) Не було єдиного погляду на війну. Група на чолі з С. Петлюрою була на боці Росії (“війна до переможного кінця», стаття «Війна і Українці», після війни - автономія у складі Росії.. Група на чолі з В. Винниченком засудила війну. У статті «Відродження нації» автор закликає сподіватися на власні сили, а не на російську «милість» чи німецький «багнет». “Карпато-русский освободительный комитет”(москвофіли) Створений у Києві емігрантами з Галиччини. Підтримка Росії та обєднання всіх українських земель під ії владою. Більшовики - Маніфест ЦК РСДРП “перетворення війни імперіалістичної у війну громадянську”