Католицькі чернечі ордени – організації католицьких ченців. Їхня діяльність підпорядковується чітким статутним нормам. Вони мають централізоване керівництво. Вищими посадовими оcобами в них є "генерали" чи "генеральні магістри", яким підлягають "провінціали"; останнім, у свою чергу, підпорядковані абати та конвентуальні пріори. Над посадовими особами стоїть генеральний капітул, що є колегіальним органом, він складається з керівників різних рангів та скликається раз на кілька років. Особливим типом орденів були військово-чернечі, що поєднували чернечу та військову діяльність і мали за мету збройний захист своєї віри. Найбільш впливовими з них були: орден Іоаннітів, орден тамплієрів.
К сожалению, про часы сна информацию не нашел, но вот про школу
Мальчики из свободных семей высшего сословия отправлялись в специальные "гимнасии". Право на поступление туда передавалось по наследству. Девочки из зажиточных семей получали образование дома.
Что касается детей низших слоев, они рано начинали работать (примерно с 7-9 лет начинали делать легкую работу (пасли овец, собирали хворост)) а позже поступали в ученики и работали в мастерской учителя, обычно, ткача.
Обычно дети ели нут или горох. Иногда лепешки.
Ну можыт дети бороитса на тирмю