М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ivolapseb
ivolapseb
14.12.2022 02:47 •  История

Верно ли утверждение:

1. В 1300 г. Даниил получил по завещанию Переславль-Залесский

Да/Нет

2. В 1323 году сын Даниила Юрий был убит в Орде.

Да/Нет

3. С появлением Ивана Калиты начинается новый этап в истории России – этап собирания земель.

Да/Нет

4. В 1372 году Ольгерд в третий раз попытался взять Тверь.

Да/Нет

5. Ягайло – литовский князь.

Да/Нет

👇
Ответ:
sobik21
sobik21
14.12.2022

1.нет 2.нет 3.незнаю 4.да

4,7(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
misselYT
misselYT
14.12.2022

ПЕРЕДУМОВИ

Наприкінці XVII ст. в Англії розпочалася промислова революція (промисловий переворот), себто перехід від мануфактурного виробництва до фабричного, від ручної праці до машинної. Передумови її визрівали давно. Першим кроком стала аграрна революція (аграрний переворот), яка розпочалась у XVI ст. Аграрна революція — це перехід від натурального до товарного виробництва в сільському господарстві, ліквідація дрібних селянських господарств і зосередження землі в руках великих землевласників, значних орендарів, запровадження найманої праці.Другою важливою передумовою промислової революції стали зміни в техніці. Мануфактурне виробництво, яке базувалося на ручній праці та поділі на окремі прості операції, наштовхнуло на думку, що руку людини можна замінити пристроєм, машиною.

НАСЛІДКИ

Критерієм, який допомагає визначити початок промислового перевороту в тій чи іншій країні, прийнято вважати початок формування фабричної системи, що пов'язано з появою значної кількості справжніх фабрик. 

Зміни, зумовлені промисловою революцією важко переоцінити. Принципово змінилася не тільки техніка, але й технологія виробництва. З'явилися нові галузі промисловості: нафтова, хімічна, кольорова металургія, автомобільна, верстатобудівна, авіаційна. Почалося широке використання електроенергії, а як енергоносіїв — нафти і газу. Створена технічна база дозволила активізувати науковий пошук і забезпечила швидке впровадження наукових відкриттів.

Зростання важкої промисловості вело до витіснення порівняно дрібних підприємств.Централізація і концентрація виробництвапризвели до виділення в ряді галузей підприємств-лідерів і виявили тенденцію до угод з питань виробництва і збуту між найбільшими фірмами. У ХХ ст. монополії перетворилися на невід'ємну рису індустріального суспільства.

4,7(65 оценок)
Ответ:
Dubrov5ky
Dubrov5ky
14.12.2022

ответ:1990 г. – официальное прекращение существования ГДР, вхождение её в состав ФРГ.

1991 г. – провозглашение независимости Хорватии и Словении. Югославская армия, силой пытавшаяся удержать единство страны, развязала войну, которая привела к распаду государства Югославия.

1992 г. – признана независимость Словении, Хорватии, Боснии и Герцеговины, Македонии, Союзной Республики Югославия (в её составе остались Сербия и Черногория).

1997–1999 гг. — национальный военный конфликт в Косово между сербами и албанцами. НАТО поддержало курс албанцев на независимость, силами НАТО была осуществлена бомбардировка Белграда. Косово стало независимым государством, не признанным Сербией.

Объяснение:

4,6(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ