М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Meowwwwwwwwwwwwwwwww
Meowwwwwwwwwwwwwwwww
07.01.2021 17:27 •  История

СКЛАДІТЬ РОЗПОВІДЬ ПРО РОБОТУ АРХЕОЛОГІВ


СКЛАДІТЬ РОЗПОВІДЬ ПРО РОБОТУ АРХЕОЛОГІВ

👇
Ответ:
vadimbukov
vadimbukov
07.01.2021

Деякі вважають, що археологія – це неймовірна пригода, яка передбачає пошуки скарбів і масу вражень. Як запевняють самі археологи, варто тобі знайти хоча б декілька черепків посуду, що збереглися, скажімо, з часів середньовіччя – бажання доторкнутися до історії ніколи тебе не покине

Частково це правда, без достатньої долі фанатизму, авантюризму і любові до історії люди в археологію не приходять, але є дуже багато нюансів, плюсів та мінусів. До основних функцій археолога відноситься вивчення побуту, культури та історичного минулого древніх народів по матеріальних продуктах їх життя і діяльності (археологічним пам'яткам), що збереглися. Професія археолога творча: тут можна застосувати свою здатність живої уяви і “створити” як перед самим собою, так і перед іншими людьми картину світу людського минулого. Для цього необхідно володіти логічним мисленням і великою винахідливістю.

4,7(33 оценок)
Ответ:
senia204
senia204
07.01.2021

Археоло́гія (грец. αρχαιος — стародавній, λογος — слово) — наука, що вивчає історію людства за матеріальними залишками діяльності людей. Досліджує як окремі стародавні предмети (артефакти) так і комплекси, що відкриваються завдяки археологічним розкопкам. На основі археологічних досліджень відтворюється історія епох, які мало або зовсім, не висвітлені писемними джерелами.[1]

Археологічні розкопки в Одесі.

Знахідки розкопок шару пізнього палеоліту стоянки Бура-Кая — уламок кістки та залишки знаряддя. Розкопки археологічного шару пізнього палеоліту (граветтської археологічної культури, носіями якої, зокрема, були кроманьонці) в багатошаровій стоянці Буран-Кая в скельному навісі в Білогірському районі Автономної Республіки Крим, як проводились спільною українсько-французькою експедицією влітку 2013 року.

Череп зі слідами штучної деформації із поховання аланів на схилах печерного міста Мангуп-Кале

Археологію можна вважати суспільною наукою, так і як галуззю гуманітарних наук. У Північній Америці археологія є частиною культурної антропології. В Україні археологія розглядається як частина історичної науки.

У своїй роботі археологія спирається на міждисциплінарні дослідження і користується методами та досягненнями різних наук. Серед них фізична антропологія, соціальна антропологія, історія, історія мистецтв, етнологія, географія, палеогеографія, геологія, палеонтологія, палеозоологія, палеоботаніка, палеоекологія, хімія, фізика, лінгвістика та інші.

4,4(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Atoom51
Atoom51
07.01.2021

Дворя́нство — привилегированное сословие, возникшее в феодальном обществе и ставшее государственно-образующей основой этого общества в Европе средних веков.

«Дворянское собрание в екатерининские времена». Рисунок В. Я. Чемберса из серии «Картины по русской истории», 1913 год

Запрос «Нобили» перенаправляется сюда. На эту тему нужно создать отдельную статью.

Запрос «Дворянка» перенаправляется сюда; см. также другие значения.

В широком смысле первым дворянством именуют европейскую феодальную аристократию в целом. В этом смысле можно говорить о «французском дворянстве», «немецком дворянстве» и так далее. Первоначальное значение русского термина «дворянство» и западноевропейских терминов, переводимых на русский язык как «дворянство», не идентично: если на Руси дворянство при своём возникновении — это военно-служилый слой, противопоставляемый родовой аристократии — боярству, то франц. термин noblesse, англ. nobility, нем. Adel первоначально означали прежде всего родовую знать (аристократию, от лат. nobilis — знатный). По мере стирания общественных различий между служилой и родовой аристократией и объединения всех светских феодалов в единое сословие эти терминологические различия исчезали.
4,4(43 оценок)
Ответ:
лох251
лох251
07.01.2021

Книжность очень долго была неразрывно связана в Древнерусском государстве с православной верой. Именно потому монастыри стали центром духовной жизни и культуры, которая до нас дошла в виде книг, церквей, икон и др. Существовала и другая культура, от которой остались некоторые былины – культура народная. К этой культуре монастыри никакого отношения не имели, но от неё почти ничего не осталось. Внутри церкви монастыри гораздо лучше подходили на роль культурных центров, чем приходские церквиГлавным центром культуры и учёности в Древнерусском государстве долго была Киево-Печерская лавра. Именно там создавались первые русские книги (жития святых).

4,5(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ