М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
TheSpace
TheSpace
22.04.2021 15:53 •  История

Охарактеризуйте особливості «Великої депресії» в США 1929-1933рр.

👇
Ответ:
Baka1111
Baka1111
22.04.2021

«Велика Депресія» у США тривала з жовтня 1929 р. до 1933 р. Також ви можете ознайомитися з цікавими фактами про Велику Депресію.  

Велика депресія в США: причини і наслідки Причини Великої депресії  

Така системна криза не могла не мати своїх причин, тому вчені висунули декілька теорій причини виникнення кризи, які часто суперечать одна одній. Але основною причиною «Великої Депресії» називають кризу перевиробництва.  

-За роки Першої світової війни господарство США розвивалося так, що капітали вкладалися у галузі важкої промисловості, де вироблялися зброя та набої. Ці галузі й після війни мали найбільші прибутки, а інші зазнавали збитків  

-Стихійне зростання обсягів виробництва у 20-х рр. значно перевищило зростання прибутків більшості американців. З цієї причини товари не розкуповувалися й осідали на складах виробників.    

– Непомірно великі пільги монополіям призвели до того, що вони диктували ціни на сировину і на готову продукцію. При цьому незважалося на ситуацію на ринку, а враховувалися лише інтереси монополій  

-Союзники, а також переможена Німеччина, заборгували Америці значні суми й не могли їх виплатити  

-Надання дешевих кредитів, які були доступні «середньому» американцю, призвело до величезних спекуляцій ними й надмірного захоплення американцями покупками. Коли ж наставав час розраховуватися за кредити, то грошей на це зазвичай вже не залишалося  

-У відповідь на прийняті в США закони, спрямовані на захист американських виробників, європейські країни також закрили свої ринки для американських товарів і послуг. До того ж Європа не мала чим розраховуватися за американський імпорт  

Наслідки Великої депресії  

-Було закрито більше як 5 тисяч банків  

-Акції знецінились на 40 мільярдів доларів  

-Внаслідок підвищення рівня інфляції значно зросли ціни.  

-Багато людей опинилося за межею бідності.  

-Промислове виробництво скоротилося на 50% У п’ять разів зменшилося виробництво автомобілів  

-12 мільйонів безробітних (у піковий момент кризи — 15 мільйонів). Безробіття в США зросло до 25 %, а в деяких країнах ще вище, навіть до 33 %.  

-5 мільйонів американських фермерів були позбавлені господарства і землі за несплату боргів. Погіршилось становище фермерів, дрібних підприємців, представників середнього класу.

Объяснение:

4,7(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
slavik116
slavik116
22.04.2021

Синантроп не так уж далек от современных людей по своему развитию. Внешне он был, конечно, на наш взгляд, не очень привлекателен: обладал очень тяжелыми надбровными дугами, сильно покатым лбом, то есть на лицо был страшно примитивен. Но при этом был и поразительно современен.Синантроп сочетал вполне современный мозг и примитивную внешность.Их зубы также были вполне современными, хотя коренные и резцы — несколько шире, чем у нынешних людей, к тому же и кости конечностей практически не отличались от наших.

4,4(71 оценок)
Ответ:

Япония напала на нас неожиданно, когда мы находились в порту Чемульпо. Капитанов всех кораблей нейтральных государств, находившихся в этом же порту, возмутило такое вероломство. Русские моряки не могли сдаться. И хотя кроме нашего крейсера Варяг в порту находилась лишь канонерская лодка Кореец, мы приняли бой.

На вражеских кораблях стояли более совершенные пушки. Они стреляли дальше, потому долгое время мы не могли их достать. Но тем не менее, мы храбро сражались. Ни один член экипажа даже не подумал о капитуляции. Несколько часов мы вели неравный бой, восхищая весь мир своим мужеством. И несмотря на многократное превосходство вражеских сил не дали ни уничтожить, ни тем более захватить наши корабли.

Но силы были не равны. Мы вынуждены были вернуться в порт, взорвать Корейца и затопить Варяга. Членов экипажей вывезли корабли нейтральных держав.

Такой героический бой нельзя назвать поражением. Это победа, победа русского духа. А вскоре, я уверен, последует и победа русского оружия.

Объяснение:

4,8(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ