Привет! Поставь корону !
Первыми людьми на территории Палестины были эректусы, которые жили на берегу реки Иордан ещё 750 тыс. лет до н. э. и уже умели добывать огонь.
Во времена среднего палеолита здесь
жили неандертальцы, чьи останки найдены в пещерах горы Кармель. Самые южные свидетельства существования неандертальцев найдены в пещере Шукба[en], расположенной на палестинском Западном берегу реки Иордан в провинции Рамалла и эль-Бира.
Вместе с зубом неандертальца (нижний правый постоянный первый моляр M1) NHMUK PA EM 3869 в брекчии слоя D найдены каменные орудия нубийской технологии Леваллуа, ранее считавшиеся характерными для Homo sapiens.
В эпоху мезолита сюда переселились племена натуфийской культуры. Около 9 тысяч лет назад здесь был построен Иерихон. На смену натуфийцам пришла тахунийская культура докерамического неолита (VIII тыс. до н. э.), сменившаяся ярмукской культурой (VI тыс. до н. э.).
Ідеї гуманізму в першу чергу вплинули на реалістичну сутність естетики Леонардо да Вінчі. Гуманізм для нього пов'язаний насамперед з його переконанням в тому, що мистецтво, як і наука, служить справі пізнання реального світу. Звідси головна справа науки полягає в розкритті кількісних сторін речового світу. Наприклад, геометрія прагне звести коло до квадрата, а тіло до Куба, арифметика ж оперує квадратними і кубічними рівняннями. Пізнання якісності доступно головним чином мистецтву. Якісність означає При цьому конкретність, індивідуальність і неповторність. У цьому геніальний художник бачить естетично-облагороджуючу людину функцію природи. Вона "настільки солодка і невичерпна в різноманітності, що серед дерев однієї і тієї ж породи жодного не знайдеться рослини, яке цілком було б схожим на інше, і не тільки рослини, але і гілок, і листя, і плоду не зустрінеться жодного, який би в точності був схожий на інший". Автор "Мони Лізи «(Джоконди),» Таємної Вечері" та інших безсмертних шедеврів живопису дав вкрай рідкісний приклад гармонійного з'єднання в одній особистості геніального живописця і великого вченого. Пропорції людського тіла він зобразив як чудовий анатом, а неповторність і красу людської душі в своїх картинах — як глибокий психолог.