М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ivanow343536373839
ivanow343536373839
02.05.2020 09:32 •  История

1. Обозначьте утверждения, правильно характеризующие религиозную политику Петра I:
А) Император ликвидировал церковное и монастырское землевладение
Б) Большая часть доходов с церковных земель была использована на военные нужды
В) Для храмов и монастырей были установлены штаты, они были обязаны тратить часть своих доходов на богадельни для отставных военных
Г) Священники регистрировали рождения, браки и смерти
Д) Священнослужители должны были выявлять беглых и доносить о государственных преступлениях
Е) Петр I перевел духовенство на государственное жалование и уравнял в правах с чиновниками
Ж) В монастыри отправляли отставных солдат и офицеров, не имевших средств для самостоятельной жизни
З) Священники и епископы обязаны были курить табак и одеваться в европейскую одежду
И) Петр I желал, но не смог полностью подчинить церковь и перевести священнослужителей на положение чиновников, так как ему не хватило средств

2.В чем, по мнению Петра I, состояли основные функции Православной церкви (обозначьте галочками правильные ответы):
А) Обучение простого народа
Б) Благотворительность
В) Служить противовесом иноземцам, сохранение традиций
Г) Накопление богатств для развития промышленности и сельского хозяйства
Д) Воспитание народа в духе покорности власти

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Rarete
Rarete
02.05.2020

Вступление: Человек научился обрабатывать камень и делать примитивные орудия труда.

1) Неандертальцы делали орудия из камня, строили дома, хоронили умерших, высекали огонь.

2) Занимались охотой и собирательством.

3)

Кроманьонцы пользовались каменными орудиями значительно усовершенствовав их, занимались охотой и собирательством. Они создали первые примитивные формы обжига гончарных изделий. У кроманьонцев впервые появляется искусство. Кроманьонцы, в отличие от неандертальцев, имели физические особенности, необходимые для формирования связной, сложной речи.

4)

Древнейшие люди жили в жарких странах, где не бывает морозов и холодных зим. Например, в Восточной Африке. Ученые археологи находят здесь стоянки древних людей, живших более 2 млн лет назад.

Объяснение:

Речь идет о самом раннем периоде существования человека на земле.

4,6(11 оценок)
Ответ:
katyushakot201
katyushakot201
02.05.2020

Львів у 1914-1915 роках

14 серпня 1914 року

.: «...щоби всі, без огляду на народність і віроісповіданє, пішли в поле бою з оружєм в руці»Часописи повідомляли про «дві нових війни»:. Австро-Угорщині оголосили війну Велика Британія і Франція, а отже, військовий конфлікт все далі перетворювався у «війну всіх проти всіх»...

«Осторога для візників і шоферів. Президия намісництва звернула ся специяльним обіжником до староств і дирекций поліциї в справі уреґульованя руху на дорогах і улицях. Всяке тамованє комунікацийного руху, понайбільше-ж руху війска і автомобілів буде строго каране. Треба теж точно придержувати ся обовязку їздженя лівим боком дороги, та незадержувати ся на дорозі» («Діло», с. 7).

«Втручання в дії військових. Львівський маґістрат оголошує: “Множаться випадки, коли громадськість втручається в дії щодо заарештованих, і таким чином грубо перешкоджає службовій діяльності військової та поліцейської влади.

Однак оскільки відповідно до запроваджених військових трибуналів втручання в діяльність представників військової або поліцейської влади повинно бути суворо покараним, звертається увага шановної громадськості, щоб вона утримувалася від будь-якого втручання. Маґістрат звертає увагу на згадане розпорядження ц. і к. Командування фортеці у Львові від 11 серпня 1914 з метою уникнення суворих наслідків втручання у службову діяльність. 12 серпня 1914. Маґістрат королівського стол. міста Львова.

Нойманн”» («Kurjer Lwowski», s. 3).

«З міського театру. На вчорашніх зборах усього персоналу міського театру вирішено, у зв’язку з тим, що більша частина персоналу залишилася без засобів до існування, а контракти у випадку війни звільняють директора від виплати платні, розпочати вистави в суботу, 15 ц. м. – П. Геллер засвідчив, що виплатить усьому персоналу третину місячної платні, бажаючи тим самим уможливити початок цих вистав і утримання всього персоналу.

Ці вистави відбуватимуться на спільну користь акторів під керівництвом п. Геллера і вибраного зборами комітету пп. Фельдмана, В. Яворського і А. Оконського.

Всі актори без винятку з вірою в майбутнє приступають до роботи, яку мусять робити, тому що отримати будь-яку сторонню до зараз надзвичайно складно» («Kurjer Lwowski południowy», s. 3).

«Ціни ліків. Відповідно до ухвали Кола львівських аптекарів вирішено, незважаючи на повідомлення фармацевтичних фірм і хімічних фабрик про підвищення цін для аптек на 15 відс., не підвищувати у львівських аптеках цін, які були чинними досі» («Kurjer Lwowski południowy», s. 4).

«Про настрій, який панує в нашому місті, може свідчити той факт, про який повідомляють наші безпосередні свідки. Коли вчора вулицею Городоцькою рухалася колона фургонів, який пан, навантажений коробками папірос, кидав їх до кожного возу, який його минав, а торговка фруктами, стара єврейка, брала зі свого возика яблука і повними жменями подавала їх солдатам, які поспішали на поле битви» («Gazeta Lwowska», s. 4).

«Голос ректора львівського університету. Ректор львівського університету, Станіслав Стажинський, видав до академичної молодежи і суспільности зазив, щоби всі, без огляду на народність і віроісповіданє, пішли в поле бою з оружєм в руці, а також ті, яким брак здоровля на се не позволяє, нехай заступлять в праці в нутрі краю тих, що пішли під оружє. Отвирає ся отже велике поле до праці, на якім передвести повинні ті, яких красить академічне образованє» («Нове Слово», с. 3).

«З львівського університету. На дошці сенатських оголошень і біля входу до головного корпусу, як і у всіх університетських інститутах, від учора видніється відозва Сенату і професорів університету до молоді, викликана теперішніми політичними подіями і вже відома читачам нашого часопису. – Академічне керівництво передало головний університетський корпус та корпуси інститутів у розпорядження крайового Товариства Червоного Хреста, для санітарних і шпитальних цілей, резервуючи собі лише приміщення, необхідні для розміщення канцелярії, колекцій і музеїв. Професори, які працюють директорами університетських клінік, також запропонували цьому Товариству свої клініки разом зі своїми послугами. Сенат попросив в уряду дозволу відкрити клініки, незважаючи на канікули.

Докторських промоцій у львівському університеті протягом поточного року відбулося 246, зокрема: на теологічному факультеті 1, на факультеті права і політичних наук 175, на медичному факультеті 47, на філософському факультеті 23. Крім цього, двох кандидатів, які вже закінчили необхідну роботу і готувалися до промоції перед канікулами, в останню мить відклали на потім» («Gazeta Wieczorna», s. 6).

«Смертельний наїзд. На вул. Клепарівській, біля будинку № 28, вчора після полудня візник з броваря, Ян Шафранський, наїхав на 6-річного Юзефа Мончку, сина сторожа будинку. Нещасний хлопець був так сильно покалічений, що незабаром помер. Його тіло доставлено до Закладу судової медицини. Необережного візника заарештувала поліція» («Gazeta Lwowska», s. 5).

4,4(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ