М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
buriboyhamraev
buriboyhamraev
16.05.2023 16:38 •  История

Що, на ваш погляд, у Березневих статтях було вигідно для Гетьманщини, а що обмежувало її самостійність? Дайте відповідь письмово.

👇
Ответ:
банан116
банан116
16.05.2023

Вони мали право на свободи ( козаки) але, не мали право на відносини між іншими країнами, гроші клали в скарбничку Московське князівства,реєстор 60 тисяч козаків.

Объяснение:

Більше я не пам'ятаю, це все що я пригодав.

4,7(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Mary1708
Mary1708
16.05.2023
Причина революции: франция  в  xvii веке была абсолютной монархией, опиравшейся на бюрократическую централизацию и регулярную армию. существовавший в стране социально- и политический режим сложился в результате сложных компромиссов, выработанных в ходе длительного политического противостояния и гражданских войн xiv—xvi вв. один из таких компромиссов существовал между королевской властью и привилегированными сословиями — за отказ от политических прав государственная власть всеми бывшими в её распоряжении средствами охраняла социальные привилегии этих двух сословий. абсолютные морнахии: во франции предреволюционной эпохи в силу аграрной отсталости и спекуляций хлебом высшими сословиями голод был не редкостью. голод случался почти каждые 15 лет, но локальные кризисы почти ежегодно. непосредственно в предреволюционные годы францию поразил ряд стихийных бедствий. засуха 1785 года вызвала фуражный голод. в 1787 году наблюдался недород шёлковых коконов. это повлекло за собой сокращение лионского шёлкоткацкого производства. в конце 1788 года только в лионе насчитывалось 20-25 тыс.  итоги революции: революция к краху  старого порядка  и утверждению во франции нового, более демократичного и прогрессивного общества. однако, говоря о достигнутых целях и жертвах революции, многие склоняются к выводу, что те же цели могли быть достигнуты и без такого огромного количества жертв. как указывает американский р. палмер, распространённой является точка зрения о том, что «спустя полвека после 1789 г. … условия во франции были бы такими же и в том случае, если бы никакой революции не произошло». алексис токвиль
4,4(41 оценок)
Ответ:
milaB67
milaB67
16.05.2023

Історія традиційно називає скіфів вершниками. У скіфський період (VIII — II ст. до н. е.) відбувається соціальна диференціація, виникає верства власників, які володіють великою кількістю худоби і протистоять залежним від них хліборобам. У могилі, що розкопана поблизу Майкопа, знайдено предмети, виготовлені із золота, срібла, міді, оздоблені зображеннями звірів і навіть ландшафтом Кавказьких гір, що свідчить про істотне соціальне і майнове розшарування суспільства.

Українська мова зберегла сліди тієї архаїчної спільності: подвійне значення слова “товар” — худоба і крам.

Коли товару багато, постає потреба охороняти його, а також потреба в окремій соціальній верстві — воїнах. Цю роль виконували як члени роду, так і найманці-воїни. Коли в суспільстві створюється така інституція, вона вимагає у свого господаря права на військові походи до сусідів з метою або пограбування, або розширення території. Особливо популярним було друге, оскільки збільшення поголів’я худоби потребувало великих пасовиськ. Отже, ареал впливу скіфів набагато розширюється. Це була могутня “варварська” імперія вершників із центром в Україні і з безмежною територією, про що свідчать скарби Чортомлика, золото Куль-Оби та ін. Могили скіфів знайдено на Обі, Полтавщині, Київщині, Поділлі, Херсонщині та в інших місцях.Скіфи-вершники були справними воїнами, їхні стосунки з сусідами не завжди були дружніми. Могутність скіфської держави підірвали перси. Похід Дарія знесилив скіфство; було знищено Шарпино, Вільське та інші поселення і зимівники. А довершили розгром імперії цар Антей і македонський цар Філіпп, батько славнозвісного Александра Македонського.Для культури скіфського періоду характерна міфотворчість, хоча її ми гаємо і в раніші часи. Так, найвідомішим завдяки Геродоту є такий міф про походження слов’ян: “На березі Бористена від скіфських богів Папая і Апи — доньки Бористена — народився перший скіф Таргітай (або Таргітаон). Таргітай мав трьох синів: Іпоксая, Арпоксая і Колаксая. Папай подарував їм (злетіли з неба) золоті: плуг, ярмо, топірець і чашу. Підійшов до золота старший — воно загорілося, середульший — так само, лише молодший зумів узяти ті речі і тому став за головного царя над скіфами”.

Ця та інші міфологічні конструкції скіфської доби формулюють триєдність (верх, середина, низ), або тріаду: верхній світ, світ людей, нижній світ (потойбічний), або небо, гора, вода, або царі (воїни), жреці, землероби (дивись найвизначнішу пам’ятку скіфської доби — золоту пектораль). Самобутній прояв скіфської культури — звіриний стиль в образотворчому мистецтві. Як стверджують деякі вчені, скіфське мистецтво є сукупністю текстів, закодованих у зображенні. Спроби їх дешифрування Д. Мачинським, С. Безсоновою, Б.Мозолевським та іншими дають підстави на правомірність такого гіпотетичного припущення. Дехто стверджує, що це релігійне мистецтво, хоча така версія викликає сумнів. Напевно можна говорити лише про міфологічний зміст творів скіфської культури.

4,8(43 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ