Відповідь:
Пояснення: Прикладом втілення в життя постанови став проект увічнення пам’ятних місць, пов’язаних з історією українського козацтва. 31 серпня 1965 року ЦК КПУ ухвалив постанову “Про увічнення пам’ятних місць, пов’язаних з історією Запорозького козацтва”. Було сформовано обґрунтований план, який передбачав спорудження на території республіки 45 гранітних обелісків, 25 скульптурних зображень видатних діячів українського козацтва, 50 стел, 21 пам’ятного каменя та 14 мармурових меморіальних дощок.
Объяснение:
Литовські князі мали складні відносини з Золотою Ордою. У початковому періоді їх відносини були досить сприятливими, оскільки Золота Орда зосереджувалася на своїх землях на південному заході від Литви. Проте з часом, коли Золота Орда почала розширювати свої території в напрямку північного заходу, литовські князі почали відчувати загрозу для своєї влади та територіальної цілісності.
У результаті цього, відносини між Литвою та Золотою Ордою погіршувалися, і вони стали здійснювати військові походи один проти одного. Наприкінці 14 століття литовський князь Вітовт зумів здійснити ряд вдалих воєнних кампаній проти Золотої Орди, що дозволило йому значно посилити свою владу в регіоні та збільшити територію Литви.
Отже, можна сказати, що відносини між литовськими князями та Золотою Ордою були складними та залежали від політичної та територіальної ситуації в регіоні.