М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nikolayirh
Nikolayirh
21.09.2021 06:16 •  История

Когда на руси началось отечественное производство бумаги?

👇
Ответ:
varvaraa2
varvaraa2
21.09.2021
В середине 16 века
4,8(11 оценок)
Ответ:
vinney
vinney
21.09.2021
В середине 16 века в селе Ивантеевка под Москвой.
4,4(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Алена11д1
Алена11д1
21.09.2021

Афинские изгнанники (преимущественно члены аристократических родов) во главе с Клисфеном, сыном Мегакла, кратковременного союзника Писистрата, сделали попытку вторжения в Аттику из Беотии и укрепились в местечке Лепсидрии. Здесь к ним присоединились сторонники из города. Не встретив поддержки в массах сельского населения, немногочисленный отряд изгнанников был разбит. Они были вынуждены вновь удалиться за пределы страны и искать вовне.

Взяв подряд на сооружение Дельфийского храма (взамен сгоревшего в 548 г. до н. э.) и облицевав его мрамором вместо прежнего туфа, Алкмеониды расположили в свою пользу дельфийское жречество, которое в многочисленных прорицаниях Пифии призывало после этого Спарту изгнать Гиппия из Афин. Спарта не заставила себя долго просить. В конце 511-510 г. до н. э. против Гиппия был выслан морем небольшой отряд под начальством Анхимолия, высадившегося в афинской гавани Фалере.

При поддержке союзной фессалийской конницы Гиппий легко разбил Анхимолия, который и пал в этой битве. Тогда снаряжена была новая, на этот раз сухопутная и более значительная, экспедиция со спартанским царем Клеоменом во главе. Фессалийские союзники Гиппия потерпели поражение и должны были удалиться из Аттики.

Гиппий заперся в акрополе. Осада затянулась, и Клеомен уже готов был отступить из Аттики, когда случайный факт — пленение детей Гиппия (во время их попытки к бегству) — сразу изменил положение. Ради детей Гиппий поспешил сдаться и удалился в Сигей.

Объяснение:

4,5(46 оценок)
Ответ:
лана2661
лана2661
21.09.2021

Певні варіанти відповідей на них можна відшукати в різноманітних концепціях та гіпотезах, які перебувають у сучасному науковому обігу.

"Дунайська гіпотеза", як найдавніша, посідає серед них провідне місце. Вперше її висунув у середині XI ст. літописець Києво-Печерської лаври Нестор. У "Повісті временних літ" він починає слов'янську історію саме з Подунав'я: "По мнозех же временах сели суть слов'яни по Дунаєві". За Нестором, саме ця велика європейська ріка стала для слов'янства не тільки кордоном, а й центром - місцем, де розпочався процес формування та поширення слов'янства.

Свого подальшого розвитку та нового обґрунтування "дунайська гіпотеза" набула в працях російських (С. М. Соловйов, В. Т. Ключевський) та інших слов'янознавців XIX ст. її прихильники обстоювали тезу, згідно з якою праслов'янська спільнота зародилася безпосередньо на Дунаї - в епіцентрі формування індоєвропейських мов у бронзовому віці. Під час міграції носіїв цих мов праслов'яни рухалися від Дунаю, а потім, в епоху "Великого переселення народів", повернулися на "дунайську прабатьківщину", про яку зберігали пам'ять упродовж усієї своєї історії.

"Дунайська гіпотеза" розвивалася і в XX ст. Так, відомий російський вчений О. М. Трубачов, спираючись на історичні хроніки, в яких ішлося про існування у давньому минулому певної слов'янської спільноти, й докази лінгвістів про єдину праслов'янську мову, стверджував, нібито на завершальному етапі поділу давніх болтів і слов'ян відбувся "вихід" останніх на Дунай. Саме тут, за В. М. Топоровим, приблизно у першій половині І тис. н. е. єдина загальнослов'янська мова почала поступово розпадатися. І вже в наступні століття, за О. О. Москаленком, відбулося остаточне відокремлення та формування всіх сучасних слов'янських мов.

У другій половині XX ст. І. І. Ляпуіикін, В. В. Іванов і В. М. Топоров, спираючись на результати новітніх наукових розвідок, не тільки продовжували обстоювати елементи "дунайської гіпотези", а й підкреслювали: якщо уявити Дунай як певний міфологізований образ "головної ріки", в межах якої містилася правітчизна слов'ян, він навіть за цих умов нестиме на собі пам'ять про реальні історичні події і може бути свідченням того безперечного факту, що давні слов'яни населяли саме цей регіон Європи. Певна частина вчених і далі обстоює думку про поширення конкретних культурних впливів, які надходили з Подунав'я на інші території, розташовані у східному напрямі, аж до Придніпров'я.

Объяснение:

4,4(71 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ