М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
stesha24
stesha24
23.05.2021 14:46 •  История

Как вы полагаете,укрепление власти ивана iii,создание аппарата ,принятие единого свода законов являются направлениями внешней или внутренней политики?

👇
Ответ:
Arinka26052005
Arinka26052005
23.05.2021
Это направления внутренней политики (всё что он делал это внутри страны для улучшения страны)
4,8(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
катя5092
катя5092
23.05.2021

Історичні джерела свідчать,що вже у період правління династії Шан (1726-1122рр.до н.е.) у Китаї існувала своя писемність. Близько 1600р. до н.е. було винайдено ранню форму китайської каліграфії - малюнковий лист, в якому кожний знак означав ціле слово. Від цієї давньої форми походить сучасна китайська писемність. Давніх пам'яток письма залишилося небагато, бо в Китаї не було звичаю робити написи на камені. Як писемний матеріал вони використовували бамбукові таблички, які не могли довго зберігатися. Окрім того,давнє китайське письменство впало за правління Цінь Ші Хуанді, який у 221р.до н.е. знищив 400 старовинних літературних праць, включно з працями Конфуція, і навіть стратив понад 400 вчених. Значний внесок у розвиток китайської науки вніс мудрець й філософ Конфуцій (Кун Фу-цзи). У своїй науці закликав китайців набувати знання. За його вченням,правителі повинні мудро правити людьми.Король повинен учитися,здобувати собі знання - тоді стане добрим володарем.

надеюсь правильно

Объяснение:

4,6(100 оценок)
Ответ:
OlyaMonokova
OlyaMonokova
23.05.2021

Прові́нція (лат. provincia) — адміністративно-територіальна одиниця в деяких країнах, частина країни. Вірогідно походить від латинського вислову «pro vincere Romanis» – від імені Римлян, щоб владарювати.

Легіо́н — основна військова організаційна одиниця в армії Стародавнього Риму. Легіон складався з 5—6 тис. піхотинців і декількох сотень вершників. Кожен легіон мав свій номер і назву. За письмовими джерелами, що збереглися, ідентифіковано приблизно 50 різних легіонів.

Гладіа́тор (лат. gladiator. множина — gladiatores) — боєць на арені цирку у Стародавньому Римі. У вужчому значенні — професіонал, який бився бойовою зброєю з собі подібними в одиночних або групових боях.

Тріу́мф у Стародавньому Римі — урочистий вступ у столицю полководця-головокомандуючого та його армії після переможного закінчення війни. Влаштовувався за рішенням сенату і був вищою нагородою для полководців. Полководець-тріумфатор в'їздив у місто на колісниці, запряженій четвіркою білих коней.

Громадя́нська війна́ — військова боротьба за владу між громадянами одного суспільства чи країни або, рідше, між двома країнами, створеними на уламках раніше єдиної держави. Поняття громадянська війна пішло від латинського bellum civile, яким використовувався для позначення громадянських воєн у Стародавньому Римі.

4,5(54 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ