М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
альбина262
альбина262
04.08.2020 23:18 •  История

От лица крестьянского мальчика или девочки один день из их семьи

👇
Ответ:
smail1900
smail1900
04.08.2020
Я очень трудолюбивый крестьянский мальчик, меня очень ценят в моей семье за выносливость и хорошую работу, говорят за мной все невесты охотиться будут.  С утра мы очень рано встаем с первыми петухами. Утром надо дать зерна домашним птицам, покормить свиней, подоить корову. Потом отвести пастись. Пока эти дела сделаешь полдня пройдет, тут и надо обед папе отнести. Хорошо, что обед готовят мама с сестрой, я им только младших кормить Затем с огорода надо овощи собрать да землю вспахать. Вот и вечер наступает. Надо корову и свиней с пастбище пригнать, если сами не приходят. И кур проверить. За ужином всей семьей и встречаемся. После ужина пока уберем и спать пора.
4,6(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
shmitko85
shmitko85
04.08.2020
Гуситські війни та їх наслідкиРух гуситів викликав занепокоєння як папи римського, так і імператора. Розпочалася війна, яка набула характеру релігійної боротьби католицизму проти гуситського реформаційного руху і боротьби німців проти слов'ян.

Для придушення гуситського руху папа та імператор Священної Римської імперії оголошували один хрестовий похід за одним. Але військо хрестоносців постійно зазнавало поразок від блискучих полководців гуситів — сліпого рицаря Яна Жижки, а по його смерті—Прокопа Великого.

Гусити не тільки оборонялися, а й самі здійснювали походи за межі Чехії: з 1419 р. по 1434 р. вони викликали занепокоєння у папи та імператора. Але головною небезпекою для гуситів була не зовнішня, а внутрішня. Будь-який рух повинен мати кінцеву мету, а саме в цьому питанні у гуситів не було єдності. У їхньому русі брали участь різні соціальн суспільства: від феодалів до селян, від багатих до найбідніших. Коли, здавалося, основної мети гусити досягай, виявились основні розбіжності учасників руху. Гусити розділилися на поміркованих — чашників і радикальних — таборитів. Останніх очолив Ян Жижка.

Помірковані вимагали ліквідації привілеїв церкви, скасування церковного землеволодіння, спрощення церковного обряду, впровадження богослужіння чеською мовою і причастя двома видами; у політичному плані вони виступали за незалежну чеську монархію.

Таборити (від гори Табор у Південній Чехії, де знаходився їхній центр) були схильні до проведення соціальних реформ. Вожді таборитів, посилаючись на заповіти Христа, а також на воєнний стан, вимагали відмови від особистого майна і передачі його до спільної скарбниці, наполягали на скасуванні будь-яких податків. Вони заперечували культ святих, поклоніння святим мощам і стверджували, що будь-хто, навіть жінка, може вести богослужіння. Найзатятіші з таборитів наполягали не на реформі, а на скасуванні церкви, відкидали не тільки власність, а й сім'ю.

Чашників підтримували дворяни, вище духівництво, таборитів — частина дворян, селяни та інші бідн суспільства. Суперечки між таборитами і чашниками призвели до відкритого зіткнення. У битві поблизу Ліпан (1434 р.) таборитів було розгромлено. Зрештою, чашники уклали угоду з католицькою церквою, за якою дозволялися обидва види причастя, а богослужіння велося чеською мовою. Згодом цю поступку було скасовано.

У Чехії, хоча й не надовго, виникла національна церква, яка мала свої етнічні особливості. Для католицької церкви цей рух був попередником майбутньої Реформації.
4,5(48 оценок)
Ответ:
GGNOOB777
GGNOOB777
04.08.2020
История-область знаний, а также гуманитарная наука,занимающейся  изучением человека (его деятельности, состояния, мировоззрения ,
социальных связей и организаций и так далее)

Музей-это учреждение, где хранятся, изучаются и выставляются 
 для показа ценные произведения искусства, предметы и документы,
 имеющее культурное, научное, историческое значение,а также здание,
 в котором хранится это учреждение.
 
  Демократия-(греч."власть народа" правления государством, при котором важнейшие вопросы решаются большинством голосов граждан.
4,6(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ