М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
курма4
курма4
30.10.2022 00:52 •  История

Для чего в древние времена испоьзовали пещеры

👇
Ответ:
Redimer
Redimer
30.10.2022
В древние времена пещеры использовались как убежище или жилище. пещеры также использовались в культовых целях: проведение обрядов и жертвоприношений. в древние времена считалось, что пещера - это место, где дух земли наиболее полно себя проявляет. пещеры использовались для уединенной жизни монахов.
4,6(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1Yuki2
1Yuki2
30.10.2022

ответ:Внаслідок укладення Кревської уніїпосилюється вплив литовської знаті усередині новоутвореної державизменшується значення католицизму, його впливу на литовсько-руське населення внаслідок толерантності поляківнадаються та розширюються права і привілеї литовським феодалам, які прийняли католицизмТевтонський орден розпочинає військової дії супроти Польщі

Це послугувало збільшенню впливу польської магнатської та шляхетської верхівки на литовське і руське населення. Останні були вкрай незадоволені умовами унії, оскільки вона зачіпала їх владні інтереси.

унія значною мірою поліпшила міжнародне становище як ВКЛ, так і Польщі.

Объяснение:

4,7(96 оценок)
Ответ:
Gagarin51
Gagarin51
30.10.2022

Тит Лукрецій, Асклепіад, Авл Корнелій Уельс - видатні вчені стародавнього Риму

Объяснение:

Тіт Лукрецій Кар (99 - 55 рр. до н.е.) - римський поет і філософ-матеріаліст. Ціль філософії бачив в тому, щоб показати дорогу до щастя, можливому для особистості, кинутої в кругообіг  боротьби і лиха, пригноблені страхами: перед богами, смертю, потойбічним покаранням. Шлях звільнення від них - засвоєння вчення Епікура про природу речей, людину, суспільство

Серед лікарів найвідомішим прибічником Епікура був Асклепіад (124-56 рр. до н. е.)Навчався він в Афінах і Александріі. Асклепіад учив, що тіло людини також складається з атомів, між якими є пори, канали. Крізь ці пори та канали виділенням поту та випаровуванням регулюється діяльність організму. Якщо ці пори і канали засмічуються або з тієї чи іншої причини надмірно розширюються, це негативно відбивається на взаємовідношеннях атомів та їхньому русі, в якому вони завжди перебувають, і це зумовлює виникнення хвороб. Тому Асклепіад надавав особливого значення «невидимому диханню» шкіри, яке потрібно всіляко підтримувати частими купаннями, вологими розтираннями, фізичними вправами.

4,8(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ