М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dfgery
dfgery
13.03.2022 13:07 •  История

Именование аида , посейдона, деониса, апполона , гермеса, гефеста, ареса, геры, афины, афродиты, артемиды подскажите

👇
Ответ:
nv5n4kp0ds5f
nv5n4kp0ds5f
13.03.2022
По идее это Древне Греческие боги, а саму твою надо уточнить
4,7(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mikatay
mikatay
13.03.2022
Зовнішня політика:

Після встановлення в Угорщині комуністичної диктатури Бели Куна у травні 1919 року в Сегеді створив альтернативний уряд та організував, за підтримки Франції, контрреволюційну Національну армію.

16 листопада 1919 р. війська Горті здобули Будапешт. Міклош в'їхав у місто на білому коні на знак перемоги в громадянській війні.

У січні 1920 року — обраний членом угорського парламенту, який 1 січня проголосив Угорщину монархією. Горті призначено регентом з фактично необмеженою владою при королі Карлі.

З березня 1920 року — Глава Угорського королівства. Установив у країні авторитарно-консервативний режим, що вступив у союз з нацистською Німеччиною. У 1920—1930 роках зовнішньополітичний курс Горті спрямований на зближення з Італією та Німеччиною. За Горті в Угорщині ухвалили закони, які обмежували права євреїв, але в цілому вдалося захищати єврейську спільноту від геноциду.

15 березня 1939 р. за наказом Горті угорські війська окупували державу Карпатська Україна.

Внутрішня:

Протягом Другої світової війни стійко тримався союзу з Німеччиною, відправляв війська на Східний фронт. Але з наближенням сталінських військ до Будапешта намагався укласти сепаратний мир із державами-переможцями коаліції (подібно до того, як це зробили керівники Фінляндії та Румунії), але ці спроби були зірвані німцями, а самого Горті усунули з посади. З 16 жовтня 1944 р. перебував у Берліні під домашнім арештом.
4,6(81 оценок)
Ответ:
Diana15007
Diana15007
13.03.2022

Відповідь:1686 Між Річчю Посполитою і Російською державою було підписано угоду, відому як «Вічний мир». Укладена в результаті складних польсько-російських переговорів, які розпочалися в лютому 1686. Його текст (складався із 33 статей) підтверджував домовленості Андрусівського договору (перемир'я) 1667 про розподіл сфер впливу над Україною. Згідно з договором, уся територія Лівобережної України, Київ, Запоріжжя, Чернігово-Сіверщина зі Стародубом та Черніговом і Смоленськ мали залишатися під зверхністю російського царя. За відмову від претензій на Київ Річ Посполита отримала від Московщини компенсацію в сумі 146 тис. рублів. Польща дістала владу над Північною Київщиною, Волинню і Галичиною. Територія Південної Київщини, Брацлавщина (від містечка Стайки й далі річкою Тясмин, де розташовувалися Ржищів, Трахтемирів, Канів, Черкаси, Чигирин), дощенту спустошена нападами турків і татарів та поляків, – оголошувалася «пусткою», нейтральною смугою між Польщею та Московією. Поділля лишалося під Османською імперією до 1699, коли було приєднане до Речі Посполитої. Статті "Вічного миру" гарантували вільне віросповідування православ'я українцям і білорусам, які проживали в Польщі. Обидві держави зобов'язувалися не укладати сепаратного миру з Османською імперією. Підписавши "Вічний мир", Російська держава стала членом антитурецької "Священної ліги", куди, крім Польщі, входили Австрія, Венеція і Ватикан. Цей договір став актом остаточного міжнародно-правового закріплення поділу Української держави на дві частини. Однак не була вирішена проблема політичного статусу подніпровських правобережних земель, які оголошувалися "пусткою". Проти "Вічного миру" рішуче виступив гетьман I.Самойлович, який розпочав активну діяльність, направлену на об'єднання Правобережжя з Лівобережною Україною. Разом з тим козацькі військові полки стали головною силою україно-московських походів на Крим в останніх десятиліттях 17 ст., що було узгоджено з урядами країн "Священної ліги". Договір відіграв значну роль у боротьбі з турецькою агресією у Східній та Пд.-Сх. Європі.

Пояснення:

Учи уроки

4,8(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ