Объяснение:
ТЕМА 5. УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ ПІД ВЛАДОЮ ДВОХ ІМПЕРІЙ (ХІХ – ПОЧАТОК ХХ СТ.). УКРАЇНА В РОКИ ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ.
У світовій історії ХІХ ст. характеризується перш за все кризою феодально-абсолютистських порядків і перемогою капіталізму. Утвердження капіталізму супроводжувалось не тільки радикальними змінами в економічному розвитку країн, але й складними внутрішніми суспільно-політичними процесами.
Обличчя ХІХ ст. здебільшого визначалось революційною хвилею 1848–1849 рр., яка охопила практично всі європейські країни. До 70-х рр. ХІХ ст. на заході закінчились буржуазні революції. Розпочався відносно мирний період розвитку капіталізму.
Україну не обминули ні європейська революція середини ХІХ ст., ні дві війни (на початку та в середині ХІХ ст.) найбільших на ті часи світових імперій – Російської та Австро-Угорської, до складу яких вона входила.
Масові переселенські рухи українців утворили на Азійському та Американському континентах більш або менш чисельні осередки українського населення поза межами Батьківщини, і це також прилучало Україну до світового історичного процесу. В суспільно-економічному плані протягом цього століття в Україні завершився промисловий переворот, і відбулося утвердження нових ринкових (капіталістичних) відносин. І, головне, це було століття українського національного відродження, яке знайшло свій прояв у поширенні масового національного самоусвідомлення, формуванні української нації, пожвавленні й піднесенні національного руху, розвитку всіх галузей культурного життя українців.
Ради единства государства Улугбек был вынужден выступить против мятежного сына, оставив Абдулазиза, второго сына своим наместником в Самарканде, чем вызвал большое недовольство в городе. В это время столице Мавераннахра угрожал Султан Абу Сейид, один из внуков Мираншаха. Улугбеку, разбившему лагерь на Амударье против войск Абдуллатифа, пришлось вернуться в Самарканд. Ему удалось восстановить спокойствие в городе, заставив Абу Сейида отступить в степь. Затем он снова двинулся на Абдуллатифа, назначив наместником города Мираншаха Каучина.
там фотка коронки :3
Объяснение:
Секретные пакты подтверждали факт переговоров и договоров советсткого руководства с Гитлером, с нацистами - это было перед Великой Отечественной войной. После такой страшной войны, принесшей столько горя и страданий простому народу, признание советским руководством этого факта вызвало бы гнев и возмущение и было равносильно политическому самоубийству. А в годы перестройки уже всё рушилось и было уже всё равно - режим умирал...