М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sofa372
sofa372
09.05.2020 05:21 •  История

Какой из перечисленных народов не проживал на территории византийской империи в 11 веке? 1) евреи.2) сирийцы.3) бриты.4) греки

👇
Ответ:
nikitamerenkov
nikitamerenkov
09.05.2020
Бриты
4,7(42 оценок)
Ответ:
алиная2
алиная2
09.05.2020
Я думаю что сирийцы не выживал
4,4(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kristina13131
kristina13131
09.05.2020
Петербург на самом деле чудесный город,я тут живу почти с рождения...Да,высокие здания и головокружительные места для туристов уже давно не удевляют меня,но есть то,с чем сложно сравнить обычные городские будни-наш зоопарк.Приходя туда,у меня всегда,без исключений захватывает дух.Там всё внутри наоборот,хотя мои родители мне и не верят,зато соседские мальчишки утверждают тоже самое.Все животные там имеют какие-то необычные жирафы,например,хорошо поют,а пингвины умеют летать.Однажды,мне даже удалось поглазеть на танцующего гипопотами,ах как же он красив...
4,7(31 оценок)
Ответ:
rewington1
rewington1
09.05.2020
За короткий час Лікург врятував народ від заколотів і безладдя. Насправді, за чотири століття до Пелопоннеської війни у Спарті не було політичних потрясінь. Дріб­ні інтриги між царськими сім'ями не беруться до уваги.

Іноземців у Спарті вражав громадський спокій і безпека, беззаперечне підкорення молодших старшим, небагатослівність і за­конослухняність спартанців, потайність і засекреченість у держав­них справах. Вони дивувалися завзятій прихильності спартанців до військових занять і атлетичних вправ, їхній байдужості до наук і мистецтва. Правителі прагнули повністю ізолювати державу, своїх співгромадян від спілкування з іншими полісами і народами. Торговельні стосунки з іншими країнами були заборонені ще в VI ст. до н. е. Під загрозою смерті спартанцям заборонялося з особистих потреб виїжджати за межі своєї держави. Виїзд за кор­дон дозволявся лише воєначальникам, послам і проксенам.

Є така думка, що приписувані Лікургу античною традицією реформи насправді є тривалий процес перебудови суспільної си­стеми дорійців. Саме ж «Лікургове законодавство»,— продукт ко­лективної творчості кількох або навіть багатьох реформаторів. Основною метою здійснюваних перетворень було згуртувати ко­лектив громадян в критичній обстановці після другої Мессенської війни.

4,4(70 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ