М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vitay123
vitay123
24.08.2022 14:36 •  История

Рассказ о школе и науках древнего египта

👇
Ответ:
В Египте была произведена бумага-папирус.Писали в школах пером.Так же чаще всего писали на глиняных дощечках,пещерах,земле,шкурах животных чаще овец.Именно те люди,которые были научины счету,чтение и письму считались-Мудрецами.В Египте много философов,поетов и Великих людей.В школе обучали пению,чтению,счету и письму.
4,7(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Egolaspro
Egolaspro
24.08.2022

Объяснение:

На мій погляд саме Василь Тютюнник є неоціненний адже він обороняв Проскурів від денікінців.Це він звільнив від більшовиків Вінницю та Жмеринку.

Наразі немає жодної цілісної наукової праці про Василя Тютюнника. Його ім'ям названо чотири вулиці. Одна меморіальна дошка - на одному з корпусів Рівненського військового госпіталю.

Жодного пам'ятника, окрім надмогильного. У 2012 році Хорольська міська рада відмовилась встановити йому пам'ятник. Василь Тютюнник виявився недооціненим.

Мені дуже шкода, що цей, безперечно найвидатніший старшина і полководець український, який створив національну армію України, який провадив нею аж до оволодіння Києвом 19, що про нього виявилося ніхто не згадує. Василь Тютюнник виявився недооціненим не лише для мене, а й для всієї України.

4,7(3 оценок)
Ответ:
MikiMio
MikiMio
24.08.2022

Так, у разі якщо Константинополь не втратив би  свого впливу на Західний світ.

Объяснение:

Сучасники не сприймали розкол 1054 роки як остаточний;

Безповоротне розмежування відбулося лише після розгрому Константинополя в 1204 році.

У християнській церкві схизми відбувалися і до цього - через існуючі мовних, культурних, організаційних, обрядових і догматичних відмінностей.

В даному випадку свою роль зіграли суперечка про «філіокве», в черговий раз загострився в XI столітті, а також католицькі уявлення про пресуществлении (тобто перетворення хліба і вина в Тіло і Кров Христа під час євхаристійної молитви, в православ'я цей термін перейшов тільки в XV столітті) та чистилища (православ'ям не приймаемом). Крім того, духовенство на Заході мало дотримуватися целібату.

Політичний аспект поділу церков був пов'язаний з тим, що папи в своїх діях орієнтувалися тепер на Священну Римську імперію, а не на Візантію.

4,4(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ