Завойовані на Сході землі хрестоносці вважали своєю власністю і заснували на них свої держави: Єрусалимське королівство, князівство Антіохійське, графство Едесське і графство Тріполі. Головним вважалося Єрусалимське королівство, а його монарх — захисником Гробу Господнього.
У своїх державах хрестоносці встановили західноєвропейські феодальні порядки. Кожен правитель поділив володіння на баронії (володіння баронів), що, в свою чергу, поділялися на рицарські феоди. Всі власники феодів зобов'язані були нести військову службу у своїх сеньйорів. Місцеві селяни потрапили в залежність від нових господарів і повинні були віддавати частину врожаю своїм феодалам, а також сплачувати податки державі. Для захисту державних кордонів від нападів мусульман хрестоносці побудували міцні фортеці. Вони, а ще постійна готовність рицарів до боротьби дозволили хрестоносцям довго утримувати своє панування на Сході.
Для захисту християнських володінь від мусульман хрестоносці утворили духовно-рицарські ордени, члени яких мали за головну справу не молитву, а війну. Вступаючи до ордену, рицарі давали три обітниці (покори, бідності, безшлюбності) і зобов'язувалися, на відміну від звичних ченців, зі зброєю в руках захищати християнську віру.
Ордени хрестоносців підпорядковувалися безпосередньо папі. Поверх обладунків «брати-рицарі» носили дуже довгі плащі — мантії: іоанніти — чорний плащ із білим восьмиконечним хрестом, тамплієри — білий плащ із червоним восьмиконечним хрестом, тевтони — білий плащ із простим чорним хрестом.
1) Южный Казахстан
г. Алмааты
ТРЦ MEGA Alma-Ata
Dostyk Plaza
MOSKVA metropolitan
ТРЦ Almaty Mall
Atakent Mall
Алмалы
Almaty Mall
ТРЦ АЛМА-АТА
Promenade
ТРЦ Спутник
Торговый дом "Дана"
"Forum Almaty"
MEGA Park
2) Семиречье
2.1. г. Жаркент
Торговый Центр "АЛТЫН"
AppleMAGNUM_Zharkent
ЦУМ торговый центр
Акниет
2.2. г. Талдыкорган
City Plus
Жетысу
Альдибек
Центральный Торговый Дом "Кок Базар"
Торговый центр "MAGNITtdk", Taldykorgan
Торговый дом Шамкен
Торговый Дом Элемдык
Евразия
Торговый Дом Акниет
Шаган
Орион
ГУМ
"Сумка алемі"
Объяснение: