М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
prizrak6571
prizrak6571
22.08.2022 18:27 •  История

Либерализм и консерватизм александра 1.

👇
Ответ:
slavaborisov611
slavaborisov611
22.08.2022
Либерализм:
- даровал автономию университетам; при нем был основан известный Царскосельский лицей
- запретил продавать крестьян без земли
- 1803 г - указ о вольных хлебопашцах: возможность отпускать крестьян с землей по желанию помещика.
- М.М. Сперанский занимался "конституционным" проектом по велению Александра.
консерватизм:
- все собирался, но так и не дал конституцию России.
- вторая половина правления связана с деятельностью А.А. Аракчеева, организовавшего военные поселения, которые тормозили развитие страны и славились палочной дисциплиной.
4,4(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
тарлан4
тарлан4
22.08.2022

На жаль, Юрій не був схожий на свого батька. Він не мав тої жаги до перемог. Тому підписував будь- які документи. Саме так він підписав Переяславські статті та Слободищенський трактат. Хоча iснують версії , що підписати договір з Москвою його змусили. Коли ж він повернувся до влади, то був залежним від султана і виконував усі його доручення. Власної думки він не мав і пішов на Чигирин, завдяки чому остаточно впав в очах українців. Коли ж його зловили на хабарі, то вбили не роздумуючи. Чому так - через безхаракерність, довіpy родині, яка відібирала в нього владу, залежність від султана, зневіру українців

4,8(93 оценок)
Ответ:
AnnaMax111
AnnaMax111
22.08.2022

ПОЛОВИНІ XIX ст.

У першій половині XIX століття економіка США була залежною від розвинутих капіталістичних країн Європи. Європейські країни експортували до Америки промислову продукцію, а США - до Англії та інших країн - бавовник, основну сировину легкої промисловості. Великий попит на бавовник стимулював ріст його виробництва у США.

З кінця XVIII століття в економіці США існувало дві системи господарювання з притаманними їм суспільними відносинами - промислово розвинена Північ та аграрний Південь. В основі господарства Півночі панували капіталістичні відносини, тоді як в основі господарства Півдня - капіталістичні відносини з використанням рабської праці. На Півночі та Заході панували родинні ферми, які вели господарство власними силами, а продукцію збували на ринку.Для ферм було характерне інтенсивне землеробство із застосуванням дешевої найманої праці іммігрантів та інших переселенців, широке використання сільськогосподарських машин і хімічних добрив. На Півдні панувало плантаційне рабовласницьке господарство, засноване на рабській праці афроамериканців (вихідців із Африки).

4,5(39 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ