М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kajaiuw
kajaiuw
04.11.2021 12:57 •  История

Составте рассказ от имени финикийца о морском путешествии , отметив цель поездки , маршрут и ход путешествия

👇
Ответ:
basievtamik
basievtamik
04.11.2021
На третий день после шторма мы решили плыть до Византия(Константинополь). Нам придётся плыть через Афины , и греки не очень будут рады нам . Главное не угодить в ловушку морского дракона  в море Эгея . 
    И вот мы отплыли 9 дней чтобы доплыть до Афин и пополнить запасы еду , потом через море Эгея до пролива Змея . нам понадобиться не меньше 3 лун из-за этого проклятого ветра , а точнее из-за его отсутствия .
около 3 недель прежде чем мы достигли Византия , но там нас ждала лишь смерть и римляне
4,7(21 оценок)
Ответ:
elkilk
elkilk
04.11.2021
Я финикиец.Я прибыл в греческий город.Я вставил товары на продажу.Я похищаю женщин и отдаю их в рабство.
4,7(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
irinaa10
irinaa10
04.11.2021
Володимир Великий названий «Великим» за його великий внесок в розвиток рідної землі, його навіть називали «батьком нації», після смерті «Великого» його почали прирівнювати зі святим. Князь зродив дійсно велику справу. Йому вдалося поставити княжу Україну, створити з нею сильну, міцну, єдину, спільну місцевість. Більшість європейських королів та імператорів потребували у до князя Русі – Володимира. У 988 році князь Володимир захопив візантійське місто Херсонес, що в Криму. Князь потребував від імператора Василія ІІ одруження на його сестрі – царівні Анні -, пообіцявши, що натомість прийме християнство в Київській Русі, імператор погодився. В цьому ж році Великий проводить хрещення Русі. Паралельно з тим, він наказав будувати християнські храми. Перші храми – десятинна церква та Межигорський преображенський чоловічий монастир. При храмах та монастирях відкривалися школи та бібліотеки, таким чином, Володимир пропагандував освіту, освіченість та обізнаність в суспільстві. Під час правління князя був великий дефіцит коштів, саме тоді Він започаткував нову грошову одиницю – гривню, які виготовляли зі старих монет. Нею користувалися між собою пани, князі, бояри під час торгівлі. Отже, Володимир Великий дійсно є «Великий», оскільки зробив вагомий внесок в створенні історії, йому присвячено безліч як історичних, так і художніх творів.
Джерело: http://dovidka.biz.ua/chomu-volodimira-velikogo-nazivayut-velikim/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua
4,5(18 оценок)
Ответ:
sergey1234567891011
sergey1234567891011
04.11.2021
Князь Володимир Святославович увійшов у історію нашого народу як князь-Святитель, який охрестив Україну-Русь і ввів її в християнську цивілізацію. За його труди на благо рідної землі народ ще за життя назвав його Великим князем, любив його як батька нації а після смерті ввів його до лику св'ятих.
Діяльність князя і справді була великою. Великою, міцною, єдиною і сильною була при ньому і княжа Україна. Дружби з Володимиром, його до шукали європейські імператори і королі.
Життю і діяльності Володимира Великого присвячено багато творів історичної і художньої літератури. Він є відомою і популярною історичною особою не лише в Україні.
Але, крім великого державного політичного діяча, Володимир Великий був ще й великим полководцем і флотоводцем. Його головні військові походи і перемоги пов'язані в першу чергу з флотом; і київську державу князь зміцнював як морську країну. При князі Володимирі Святославовичі флот динамічно розвивався і займав чільне місце не лише як військова сила. У більшій мірі Володимир використовував флот у справі військово-дипломатичній.
Володимир був третім сином князя Святослава. Народився він близько 955 року. Його матір'ю була Малуша - служанка бабусі, княгині Ольги. Тому Володимира в молоді літа літописець називає "робичичем".
Великокняжий київський стіл Володимир зайняв в 979 році після перемоги в семилітній міжусобиці з братами Олегом і Ярополком. З перших днів свого правління молодий князь твердою рукою взявся зміцнювати розхитане міжусобицею державне управління та збирати воєдино землі київської держави.
4,8(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ