На третий день после шторма мы решили плыть до Византия(Константинополь). Нам придётся плыть через Афины , и греки не очень будут рады нам . Главное не угодить в ловушку морского дракона в море Эгея . И вот мы отплыли 9 дней чтобы доплыть до Афин и пополнить запасы еду , потом через море Эгея до пролива Змея . нам понадобиться не меньше 3 лун из-за этого проклятого ветра , а точнее из-за его отсутствия . около 3 недель прежде чем мы достигли Византия , но там нас ждала лишь смерть и римляне
Князь Володимир Святославович увійшов у історію нашого народу як князь-Святитель, який охрестив Україну-Русь і ввів її в християнську цивілізацію. За його труди на благо рідної землі народ ще за життя назвав його Великим князем, любив його як батька нації а після смерті ввів його до лику св'ятих. Діяльність князя і справді була великою. Великою, міцною, єдиною і сильною була при ньому і княжа Україна. Дружби з Володимиром, його до шукали європейські імператори і королі. Життю і діяльності Володимира Великого присвячено багато творів історичної і художньої літератури. Він є відомою і популярною історичною особою не лише в Україні. Але, крім великого державного політичного діяча, Володимир Великий був ще й великим полководцем і флотоводцем. Його головні військові походи і перемоги пов'язані в першу чергу з флотом; і київську державу князь зміцнював як морську країну. При князі Володимирі Святославовичі флот динамічно розвивався і займав чільне місце не лише як військова сила. У більшій мірі Володимир використовував флот у справі військово-дипломатичній. Володимир був третім сином князя Святослава. Народився він близько 955 року. Його матір'ю була Малуша - служанка бабусі, княгині Ольги. Тому Володимира в молоді літа літописець називає "робичичем". Великокняжий київський стіл Володимир зайняв в 979 році після перемоги в семилітній міжусобиці з братами Олегом і Ярополком. З перших днів свого правління молодий князь твердою рукою взявся зміцнювати розхитане міжусобицею державне управління та збирати воєдино землі київської держави.
И вот мы отплыли 9 дней чтобы доплыть до Афин и пополнить запасы еду , потом через море Эгея до пролива Змея . нам понадобиться не меньше 3 лун из-за этого проклятого ветра , а точнее из-за его отсутствия .
около 3 недель прежде чем мы достигли Византия , но там нас ждала лишь смерть и римляне