М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Syrkova1
Syrkova1
18.02.2021 16:41 •  История

Составить портреты: владимир. по плану: 1) время правления; 2)личные качества, характер; 3) внешний облик (если сохранились свидетельства источников); 4) главные деяния; методы правления; 5) образ в .

👇
Ответ:
вико2006
вико2006
18.02.2021
1) 978-1015 Князь Киевский
2)Действительно, Владимир I является одной из тех неоднозначных фигур нашей истории, которую можно преподносить и понимать по-разному. Образ Владимира уникален тем, что до него ни один описываемый правитель так сильно не менялся, вернее, ракурс рассмотрения его дел так сильно не деформировался. Из летописного жизнеописания князя исследователи выделяют два главных аспекта его личности: Владимир-Язычник (Красное Солнышко) и Владимир-Христианин (Святой).
 Владимир изображён как дальновидный политик и грамотный стратег, времена правления князя ознаменованы началом продуктивной деятельности в сфере внешней политики.
3) Темноволосый, с густой, но не длинной бородой, крупного телосложения, воинственного телосложения
4) 988г- Крещение Руси
981г- завоевание Червена и Перемышля
984г-покорил радимичей
988г- осадил Корсунь в Крыму
5) ?
4,5(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
пума060
пума060
18.02.2021

Розселення слов’ян

Писемні джерела І тисячоліття до н. е. фіксують розселення слов'ян на межі лісової і лісостепової зон у межиріччі Дніпра і Верхньої Вісли. Це підтверджують і нові археологічні матеріали (які до того ж свідчать про спадкоємність матеріальних пам'яток у цьому регіоні), і лінгвістичні дані.

Згідно з археологічними дослідженнями, починаючи із середини І тисячоліття до н. е. слов'яни поділялися на східних і західних. Тоді ж формувалась і південна група слов'ян. У першій половині І тисячоліття до н. е. у південних районах Східної Європи крім слов'ян жили також пізні скіфи, сармати, готи, фракійці, які у IV-V ст. відійшли на південь і південний захід або ж були асимільовані слов'янським населенням.

Візантійські автори VI ст. Прокопій Кесарійський, Менандр Потиктор, Маврикій Стратег знали слов'ян під назвою венедів, антів та склавінів і характеризували їх як численний народ, який брав активну участь в історичних подіях Південної і Південно-Східної Європи.

Анти (східні слов'яни), очевидно, були предками українців. Вони жили між Віслою, Карпатами і Дніпром, згодом дійшли до Дону і Чорного моря. Анти ходили походами на Візантію до Константинополя. Вони не підпорядковувалися волі однієї людини, а всі справи вирішували на віче.

У той же період на зміну гунам приходять нові кочові орди: болгари, за ними авари. Тюркська орда болгар з'явилася в Європі наприкінці V ст. Частина їх заснувала своє царство на Волзі, а решта вже в VI ст. пройшла на нижній Дунай і оселилася там у колишній римській провінції Мезії.

Авари, або обри, як їх називав найдавніший вітчизняний літопис, у середині VI ст. прийшли від Каспійського моря і оселилися на півдні України поблизу Азовського моря. У другій половині VI ст. вони заснували державу на середньо-дунайській рівнині, звідки нападали на візантійську область, на антів та інших сусідів.

Назва "анти" проіснувала недовго, до початку VII ст. Після 602 р. вона щезла з історичних хронік. Згідно з однією з історико-лінгвістичних версій у процесі розселення на Балканах анти змішалися зі склавинами і далі були вже відомі під спільною назвою "слов'яни".

4,7(73 оценок)
Ответ:
Основными причинами распада союза были экомическое положение страны, межнациональные разногласия, которые разжигались извне, недальновидная политика и несогласованность действий лидеров страны Союз, по-моему мнению, можно было , нужно было учитсья у китайцев - иногда действовать импровизированно, в чём-то отойти от социалистических принципов,разрешить в меру частное предпринимательство.А возродить в прежнем виде не получиться - слишком далеко отдалились друг-от друга. Можно создать экономический союз,но не политический.Чтобы создать новую страну в прежних границах придётся заново завоёвывать... Печально.((
4,5(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ