М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ressko123
ressko123
10.04.2021 17:37 •  История

1.какое государство своего отца филипа ii унаследовалл александр македонский? 2. особенности личности александра македонского (черты характера положителные и отриц) 3. как шел процесс создания империи александра македонского. судьба этой империи(заранее )

👇
Ответ:
putnikputen
putnikputen
10.04.2021
......................
1.какое государство своего отца филипа ii унаследовалл александр македонский? 2. особенности личност
4,7(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
rizhik68
rizhik68
10.04.2021

Объяснение:народными социалистами, - мечтали установить справедливость, социальный строй на условиях равенства народа - установление социального строя на основе идеялизации, что было нереально и утопически

социалистами-утопистами - предлагали кардинальные революционные изменения  

, революционными демократами

Каждое из этих названий подчеркивает особенность социалистического направления общественно-политической мысли России в середине XIX века:  

упование на крестьянскую общину как идеал общественного устройства.

4,4(57 оценок)
Ответ:
Murad11111111
Murad11111111
10.04.2021

Брест-Литовський мирний договір від 27 січня (9 лютого) 1918 р. – мирна угода між Українською Народною Республікою з одного боку та Німеччиною, Австро-Угорщиною, Туреччиною і Болгарією з іншого, підписана Бресті (Брест-Литовську); перший мирний договір у Першій світовій війні 1914-1918 рр.

Делегація УНР складалася із представників Центральної ради та Генерального секретаріату: прем’єр-міністра В. Голубовича (голова), М. Левитського, М. Любинського, М. Полоза, С. Остапенка та О. Севрюка (став головою наприкінці переговорів, підписав договір). За партійним складом це були есери і соціал-демократи. Принциповою позицією делегації був її статус представництва самостійної держави.

Підписанню Центральними державами договору з УНР передувало визнання її повноправним часником переговорів (всупереч заяві Л. Троцького про присутність в радянській делегації представників від українського радянського Народного Секретаріату). Також в ході переговорів в Бресті-Литовському радянська делегація змушена була визнати легітимність представництва УНР і незалежність самої республіки.

З умовами договору, до складу УНР відходили Холмщина і Підляшшя, а Галичина і Буковина виділялися в окремий коронний край у складі Австро-Угорської імперії.

Натомість УНР зобов’язувалася постачати Центральним державам промислову і сільськогосподарську продукцію.

Брестський договір, підписаний 3 березня 1918 р. між Центральними державами та РРФСР, зобов’язував раднарком останньої визнати законність Центральної Ради і її Народного Секретаріату, припинити політичну пропаганду в УНР, вивести з неї радянські війська і підписати мирний договір.

4,5(4 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ