Відповідь:
щоб побачити відповідь — дивіться в поясненні ⬇️⬇️⬇️
Пояснення:
Чому узаття Риму варварами буле сприняте як катострофа не тільки Римлянами але й представниками інших народів?
Для Римлян це була катастрофа, бо їхньою столицю — "Вічне місто" було майже знищено.
Другі розвинеті народи того часу (греки, вірмени, євреї...) сприйняли це як катастрофу, тому що таке нещастя могло статися й з ними. В поняттях більш розвинених народів варвари — це "кара божа", послання їм за їхні гріхи. Варварів вважали звіроподібними, не цінителями культури, основним заняттям яких було лише війна, грабунки, руйнування того, що вважається прекрасним...
Здається правильно, можливо трохи не точно сформулював. Надіюсь, що допоміг.
УСПІХІВ І ГАРНИХ КАНІКУЛ!!!
Объяснение:
Вочевидь, господарська діяльність кожного окремо узятого русича залежала від його соціального стану. І якщо більше 80% населення Русі жило у сільській місцевості, то основу економіки Русі складало сільське господарство.
Сільське господарство
Давні традиції, природні умови та велика кількість землі у володінні селян сприяли розвитку землеробства та тваринництва. Плуг, соха, серп, коса, борона та інші знаряддя праці були досить досконалими, щоб забезпечувати велику врожайність – у середньому, трохи менше ніж 8 ц зерна з 1 га. Основними культурами, що їх вирощували у руських селах, були пшениця, жито, овес та ячмінь. Також використовувалися різні, залежно від клімату, системи обробки ґрунту. Іноді селяни об’єднувалися у колективи для спільного користування реманентом та взаємної до по господарству. Значні площі пасовиськ і сінокосів дозволяли розводити худобу, що забезпечувала населення не лише м’ясо-молочною продукцією, а й сировиною для виготовлення одягу та взуття. Проте розводилася не лише корови, вівці, кози, але й свині, воли, коні, кури, гуси та голуби. Звісно, мали місце і промисли: полювання, рибальство та бджільництво.