М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ggimat203
ggimat203
11.08.2020 15:01 •  История

Описати становище жінок і дітей в західній європі 16-18 ст

👇
Ответ:

Становище жінки та дитини в період 16-18 століть був вкрай плачевним, якщо його порівняти із сучасністю. Для жінок шлюб був економічною необхідністю. За межами домогосподарства – життя жінки було вразливим і нестабільним. Деякі жінки стали економічно незалежними, але вони були винятками.

Життя заміжніх жінок помітно відрізнялася між містом і селом. В селі, жінка підтримувала господарство, як на землі, так і в домівці. У місті ж, жінка могла бути дружиною ремісника чи купця. Вона всіляко допомагала своєму чоловіку у ведені справ, а дітьми займалися няні . Коли її чоловік помирав, вона могла взяти на себе бізнес і вести його.

Попри цей, так сказати, успішний момент, більшість професій для жінок були закритими. Навіть якщо жінка отримала освіту (в розділених за статевою ознакою школах), вона могла бути вчителькою чи приватною гувернанткою. Якщо ж вони працювали на однакових роботах, вони часто отримували нижчу заробітну плату, ніж чоловіки за ту саму роботу.

На початку 16 століття багато хлопців вирушили до церковних шкіл. Після релігійних змін у 1540-х роках такі школи були закриті. Однак, після цього були засновані гімназії.

Хлопчики зазвичай відвідували своєрідну дитячу школу під назвою «дрібна школа», потім переходили до гімназії, коли їм було близько сім років. Шкільний день починався о 6 ранку влітку та 7 ранку взимку. Обід був з 11 ранку до 1 дня. Школа закінчилася близько 5 вечора. Хлопчики ходили до школи 6 днів на тиждень, і в них було мало свят. Дисципліна в школах була сувора. Вчитель нерідко мав палицю з прив'язаними до неї березовими гілочками.

Коли хлопчикам виповнювалось 15 або 16 років, найкращі із них могли піти в один з двох університетів Англії: до Оксфорда чи до Кембриджа.

Дівчата ж навчалися, або дома приватними гувернантками, або матерями. Але вже в 17 столітті у багатьох містах були засновані школи-інтернати для дівчаток. У них дівчат вивчали такі предмети, як письмо, музика та рукоділля.

Як завжди бідні діти не ходили до школи. До 6 -7-річного віку вони повинні були виконувати певні роботи, наприклад відлякувати птахів від посівних земель.

4,4(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yourdream1806
yourdream1806
11.08.2020

Объяснение:

В истории искусства России 17 век был периодом борьбы двух живописных школ и формирования новых жанров. Православная церковь все еще имела огромное влияние на культурную жизнь человека. Художники тоже испытывали некоторые ограничения в своей деятельности.

Живопись, как и культура в России 17 века, была достаточно замкнутой в себе и развивалась очень медленно. Однако одно событие повлекло за собой полное реформирование иконописного жанра. При пожаре в 1547 года в Москве сгорело множество древних икон. Необходимо было восстанавливать утраченное. И в процессе главным камнем преткновения стал спор по поводу характера ликов святых. Мнения разделились, приверженцы старых традиций считали, что образы должны остаться символичными. В то время как художники более современных взглядов были за то, чтобы придать святым и мученикам большую реалистичность.

4,8(86 оценок)
Ответ:
1o10019soos
1o10019soos
11.08.2020
Імператор: Титул деяких монархів, а також особа, що носить цей титул (первонач. В Стародавньому Римі, почесний титул полководців)
Преторіанці: Імператорська гвардія, Преторіанці - особисті охоронці імператорів Римської імперії.
Прокуратор: ОпісаніеПрокуратор - в Стародавньому Римі назва управителя взагалі. Історично так називали слуг, які керують панськими маєтками, потім, з появою однойменної державної посади - високопоставлених чиновників, завідувачів тією чи іншою частиною імператорського майна і керуючих провінціями.
4,6(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ