М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Anastasiya2108
Anastasiya2108
11.03.2023 12:26 •  История

Составьте сочинение -рассказ от имени участника крестовые походы

👇
Ответ:
Anna977497
Anna977497
11.03.2023
На душе было холодно, и некий страх преследовал меня. У меня был шанс искупить свои грехи. Я много чего натворил в своей жизни, поэтому мне ничего не оставалось, как идти воевать. Сначало, была надежда и много интузиазма, но когда началась война я начал задумываться, разве правильно то, что мы делаем. Разве бог мог дать своё благословения на эти деяния. Нам говорили, что те против кого мы сражались были отступниками нашего бога, но на протяжении долгого времени я замечал, что и у них есть искренняя вера в их богов, и в отличии от нас они не хотели войны. Я видел в их глазах лишь желание защитить своих близких. И я начал погружаться в сомнения. Но самое страшное, когда пришло время быть в первых рядах, мы перебили всех воинов, и когда зашли в город нам приказали убить всех подчастую. И тогда я встал в ступор. Женщины и дети молили о пощаде, но с ними расправлялись также безжалостно и жестоко. Я должен был убить мать с тремя детьми, на моём лице покатились слёзы, я не мог этого сделать, и тогда я дал им шанс уйти. Меня задержали, и приговорили к смертной казне прелюдно, чтобы у других и умысла не появилось совершить то, что сделал я. Я успел написать это письмо. Скоро меня ждёт смерть. Но лучше я умру грешным, чем буду убивать невинных людей. И единственное, что греет мою душу - это то, что я их что я останусь в их памяти, как ангел, пришедший им на во тьме.Автор статьи
4,7(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MoNsTeR221
MoNsTeR221
11.03.2023

сфера

1. формирование административно-командной модели

2. милитаризация

3. ограничение свободного труда, принуждение

4. государственное регулирование рабочего дня и заработной платы

5. запрет забастовок

социальная сфера

1. ликвидация социальной структуры старого общества

2. значительный рост численности рабочего класса (с 9 до 23 млн чел.4)

3. значительное сокращение крестьянства (на 35 млн чел.)

4. формирование советской интеллигенции (20 млн чел)

5. ликвидация безработицы

6. низкий уровень материального и бытового устройства.

политическая сфера

1. складывание однопартийной системы, уничтожение политической оппозиции

2. сращивание партийного и государственного аппаратов

3. культ личности

4. наличие мощного репрессивного аппарата, массовые репрессии

5. отсутствие реальных свобод в обществе

6. унификация всей общественной и политической жизни

7. разветвленный аппарат идеологического воздействия

духовная сфера

1. огосударствление партийной идеологии

2. государственный контроль над средствами массовой информации и образованием

3. унификация и стандартизация духовной жизни

4. деятельность пропартийных творческих союзов

4,8(64 оценок)
Ответ:
follizy
follizy
11.03.2023

«правда ярослава мудрого» являє собою найдавнішу частину правового кодексу. у ній відображені більш старі норми, прийняті за часів правління князя. ця частина кодексу містить шістнадцять статей, далі йде безліч законів, виданих синами ярослава з середини 11 і до початку 13 століття («правда ярославичів»).

основу змісту кодексу акти, що відображають інтереси княжого іння. порівнюючи окремі його частини, досить явно видно розширення влади князів і княжого суду.

«руська правда" ярослава мудрого визначала правове становище для населення. при цьому кожне  феодальне суспільство  включало в себе стани, обов'язки і права яких законом чітко визначалися, як нерівні. нерівність було як у відносинах між станами, так і по відношенню до держави.

слід зазначити, що в ту епоху існувала якась статичність у розвитку суспільства, яку держава намагалася закріпити законодавчо. суспільний уклад русі ґрунтувався на рабстві. найжорсткіші його прояви відзначаються в 9-10 століттях, на ранніх етапах зародження державності.

«руська правда" ярослава мудрого визначала холопа в якості власності пана, при цьому сам холоп власністю не володів.«руська правда» ярослава мудрого вважається видатною пам'яткою історії російського права. списки її дійшли до сьогоднішніх днів в досить великій кількості. однак єдиної класифікації прийнято не було.

звід законів «руська правда» була кодексом феодального права давньої русі. її норми взяті за основу судних грамот (новгородської і псковської), а також майбутніх законодавчих документів російської, а також литовського права.

«руська правда» ярослава мудрого з'явилася після епохи, в якій об'єднання сільського населення характеризувався як  сусідська громада.  вона, у свою чергу, виникла в результаті розкладанняформування класу феодалів відбувалося поступово. до нього ставилися дружина, князі, місцева знать та інші. цивільне іння здійснювалося феодалами, крім того, вони відповідали і за військову організацію. законодавством передбачався збір данини і судових штрафів з населення, які йшли на забезпечення функцій з іння.

для врегулювання васальних та земельних відносин феодалів, а також їх зв'язку з великим князем, мабуть, існували спеціальні договору. «руська правда» розкриває лише окремі аспекти правового становища феодального стану.

правовий кодекс стародавнього держави встановлює і захист власності. за посягання, порушення, крадіжки встановлювалися досить високі штрафи.

невід'ємною частиною законодавства стало формування обов'язків населення по відношенню до уряду. призначалися численні податки у формі оброків, данини.

у законодавстві ярослава існували деякі положення, які намагалися встановити статус «смерда». у правових актах розглядалося не тільки визначення його статусу, але і правоздатність, обов'язки. є вказівки на різні штрафи, які призначалися . однак, незважаючи на те, що «руська правда» при необхідності в законодавчому акті вказує на приналежність до конкретної групи (соціальної), поняття і статус «смерд» трактовано в кодексі досить розпливчасто.

вільне населення в містах було забезпечено правовим захистом актів «руської правди». особлива увага приділялася купецтву, рано почав формуватися об'єднання (гільдії).

необхідно відзначити, що розвиток давньої русі відбувалося в тому ж напрямку, що і в найбільших європейських країнах. російська держава того часу характеризується істориками як країна з високо розвинутою юридичною сферою, великим культурним потенціалом.  сімейної громади.

4,7(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ