М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
хорёк05
хорёк05
23.04.2023 19:31 •  История

Какую политику проводили семибоярщины

👇
Ответ:
Karukart
Karukart
23.04.2023
Семибоя́рщина — принятое историками название правительства из семи боярпериода 1610—1612 гг.

Поражение войск Василия Шуйского от войск Речи Посполитой под Клушиным(24 июня (4 июля) 1610 года) окончательно подорвало шаткий авторитет «боярского царя», однако победители не спешили захватывать Москву. Тем временем к столице подступили «воры» Лжедмитрия II.
4,8(69 оценок)
Ответ:
wonder1337
wonder1337
23.04.2023
По сути,Семиюоярщина не вела активной политики и просто играла роль надзора над государством,а в дальнейшем выбрала нового правителя.
Примерно такие же функции как у Боярской Думы.
4,6(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
79654622969ss
79654622969ss
23.04.2023
Доклад о древней Индии
Древняя Индия, это не просто цивилизация возникшая очень давно и привлекавшая собой взор Европы с очень давних лет, это одна из самых начальных цивилизаций мира, которая до сих пор является нераскрытой загадкой в своих духовных ценностях. Страна Индия насчитывает в своей истории очень давние времена, различные события, причем в очень разных сферах, различные формы государственности, философские течения и учения, которые дошли до наших времен и своеобразное, свойственное только Индии олицетворение мировой культуры. Древняя Индия знала очень многое, здесь кипела жизнь, возникали и исчезали государства, зарождались кирпичные города и погибали от войн и противоречий, здесь была создана письменность, названная пиктографической, которая до сих пор не поддалась расшифровке. 
4,7(11 оценок)
Ответ:
Pro100iraa
Pro100iraa
23.04.2023
Внутрішня політика Собор Різдва Пресвятої Богородиці (Холм) — місце поховання

Вів боротьбу з феодальними міжусобицями, викликаними прагненнями галицької боярської верхівки та Чернігово-Сіверського і Київського князів не допустити зміцнення влади Данила Романовича і брата Василька в Галицько-Волинському князівстві. Опирався на підтримку дрібних і середніх служивих феодалів та міщан, зацікавлених у зміцненні княжої влади.

Винятково здібний правитель; об'єднав на певний час західноукраїнські землі. Реформував військо, створивши важко озброєну піхоту з селян, приборкав боярство.

Проводив активну прозахідну політику. Під його владою поширювалися західноєвропейські культурні впливи, прищеплювалися відповідні державні адміністративні форми, зокрема в житті міст. Побудував ряд нових міст (Холм, Львів тощо), переніс столицю з Галича — міста боярських заколотів — до Холму.

Для зміцнення міжнародного авторитету держави 1246 року заснував у Галичі церковну православну митрополію, що перебрала на себе функції загальноруської. Митрополитом було призначено одного з подвижників князя — печатника Кирила.

1264 року король занедужав і помер у Холмі, де був похований у церкві святої Богородиці, яку збудували за його життя. Літописець, оплакуючи його смерть, назвав його «другим по Соломоні».

Зміцнення великокняжої влади у Волинсько-Галицкому князівстві за часів Данила було тимчасовим явищем. За правління його наступників відновилися тенденції до феодальної роздрібленості, які провокувала боярська верхівка.

Галицько-Волинська держава, проіснувавши понад століття, поширила свою владу на більшість земель нинішньої України. Грушевський вважав це державне утворення найбезпосереднішим спадкоємцем Київської Русі. Своїм успіхам і життєздатності воно завдячувало видатній особистості короля Данила. Після падіння ГВК правонаступниками Київської Русі заявили себе Велике князівство Литовське, а потім і Московська держава.

4,6(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ