М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Анита1002
Анита1002
28.02.2020 20:42 •  История

Заполните таблицу 1 характеристика 2феодально раздробленное государство.3 централизованное государство

👇
Ответ:

1.В каком смысле характеристика? 2.Франция  11-13 веках 3.Англия в 18 веке

4,4(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lisovasvitlana15
lisovasvitlana15
28.02.2020


 Фараон (від давньоєгипетського «пер-о» – «великий дім») – назва правителя Давньоєгипетської держави. Починаючи з XV ст. до н. е. (період правління Тутмоса III) термін «фараон» постійно використовувався в єгипетських джерелах стосовно особи правителя держави; пізніше він перейшов у грецьку та європейську мови, а звідти – до сучасних європейських мов.

 • Фараон, як вважалося, отримував свою владу від бога сонця Ра, був земним утіленням бога Гора і нащадком бога Озіріса.

 • Одноосібний правитель держави, що був одночасно верховним правителем і головним жерцем.

 • Символами влади фараона були:

 - подвійна червоно-біла корона, яка символізувала владу над Нижнім (червоний колір) і Верхнім (білий колір) Єгиптом, прикрашена зображенням священної змії кобри;

Фараон Рамзес ІІ на колісниці. - скіпетр, який фараон нібито отримав від бога сонця Ра, що підкреслював божественне походження його влади;

 - кнут, що означав право фараона покарати будь-кого зі своїх підданих.

 • Усі розпорядження в державі надходили від імені фараона й виконувалися так само неухильно, як воля богів. Військом міг командувати лише фараон.

 • Для управління державою фараон призначав у її області (номи) номархів, а також надавав знаті посади суддів та різних начальників («начальник доручень», «начальник Будинку Зброї», «керівник пустелі» тощо).

 • Фараон вважався богообразним володарем, якого єгиптяни сприймали як гаранта порядку у світі та переможця темряви. Він уособлював життєву силу країни, здійснював ритуали, завдяки яким, на думку єгиптян, змінювалися пори року й розпочиналися розливи Нілу.

 • Усе життя фараона було суворо регламентоване й повністю підпорядковане спеціальним ритуалам. Змінити щось у них за своїм бажанням фараон не міг.

 • Ім’я кожного фараона мало певне значення: наприклад, Рамзес – це «народжений Ра», Аменхотеп – «Амон задоволений» тощо. Проте промовляти вголос ім’я фараона заборонялося: про нього казали «він», «його величність».

 • Єгипетський фараон був не тільки правителем держави, а й відігравав роль головного стрижня всього єгипетського суспільства, яке було зобов’язане йому не лише своїм розвитком, але й фактом свого існування.

 • Після смерті фараона його владу успадковував син або інший родич.
4,6(41 оценок)
Ответ:
etyan00
etyan00
28.02.2020

Происходило завершение процесса формирования австрийской нации. Этот процесс проходил в условиях, когда часть австрийской буржуазии в страхе перед чешским и венгерским национальным движением продолжала искать союза с Германией и усилила пропаганду реакционных и антинациональных идей пангерманизма. Борьба между буржуазией различных наций внутри империи, всё усиливавшееся угнетение славянских народов австрийской буржуазией привели к такому обострению национальной борьбы, какого не знала в то время ни одна страна; габсбургская "тюрьма народов" вступила в полосу глубокого политического кризиса. В конце 60-х гг. в А. начинает распространяться марксизм, который в борьбе против лассальянства завоёвывает влияние среди передовых рабочих. В собственно А. и в других землях Габсбургской империи начали создаваться секции 1-го Интернационала. В 1868 было провозглашено образование социал-демократической партии, которая окончательно оформилась в 1888 (см. Социал-демократическая партия Австрии) . В политике лидеров партии с конца 90-х гг. берёт верх оппортунизм (образование вместо единой партии шести национальных партий и др.) . В конце 19 - начале 20 вв. в австрийской социал-демократии под влиянием теоретических работ К. Реннера, О. Бауэра, Ф. Адлера и других сложился австромарксизм - разновидность ревизионизма.

4,5(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ