М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
slia1984
slia1984
24.01.2020 05:16 •  Қазақ тiлi

1.)қазақша күрес қандай ойын? 2.)бұл ойын неге тәрбиелейді? 3.)палуандар қайда күреседі? 4.)күрестің басты шарты қандай? ответы на вопросы

👇
Ответ:
kerikmr1
kerikmr1
24.01.2020
Ол күрестің бір түрі
бұл ойын адамның  денесін ширатып,бұлшық еттерді қатайтады,төзімділікке,батылдыққа,ептілікке тәрбиелейді
жасына қарай 3 топқа,салмағы бойынша 8 категорияға бөлінеді.
ересектер үшін 10 минут, жас өспірімдер үшін 3 минут
4,4(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SusanneCherry
SusanneCherry
24.01.2020

Современная молодежь имеет будущее?

Конечно ведь имеет! Мы можем стать и также будущим нашей страны. В истории всех времен и народов молодежь всегда играла ключевую роль. И это не случайно, потому что молодым присущи активные качества - жажда справедливости, отвага, честь. Разве что-либо серьезно изменилось с тех времен? А если кто-то склонен в молодости усмотреть одни лишь недостатки, тому мы ответим словами американского поэта Лоуэлла: «Возможно, молодость – порок, но только чересчур быстро излечиваемый возрастом». Так что, пока от этого «порока» мы не излечились, не будем зря терять времени! Я верю, что наша молодежь – кладезь талантов, мастерства и умений, нужно не растерять тот потенциал, который заложен в нас, и суметь направить его в нужное русло, чтобы, несмотря на все трудности и препятствия, суметь поднять Россию на должный уровень!

4,5(52 оценок)
Ответ:
nikita6011
nikita6011
24.01.2020

- -л-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті ғылым мен білімнің қара шаңырағы. Университет түлектері қай салада болсын тәжірибелі жұмыс жасап келеді. Олардың жасаған еңбектерінің арқасында еліміз үлкен жетістіктерге жетіп жатыр. Сондықтан олар бүгін қаражат жинап, ұшқан ұясын ұмытпай, жастар үшін осы бір сәулетті қақпаны орнатты. Оларға алғыс білдіреміз. Жақында университет студенті Дмитрий Баландин Олимпиада чемпионы атанды. Оның жетістігін Тәуелсіздігіміздің 25 человек в университете селагор зор жетістігі деп білемін. Рақмет, Дмитрий - деді қала әкімі.

Салтанатты қақпа Қазақстан Республикасының тұңғыш Президенті, ұлт көшбасшысы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевты «Мәңгілік ел» идеясін бейнелеп тұратын ҚазҰУ

4,4(62 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ