Історія створення фотоапарата захоплює, адже винахід першої фотокамери дозволило людям не користуватися послугами художників, щоб відобразити найяскравіші моменти життя. Над створенням фотографічного апарату і фотоплівки працювали новатори, які були зайняті в різних сферах: фізики і хіміки, інженери і навіть лікар. У цій статті ви дізнаєтеся, яким був шлях до прогресу, якими були перші фотоапарати і як вони працювали. Творець першого фотографічного апарату назвав свій винахід геліографом. Це пристрій був першим, яке дозволяло отримати зображення без художника, тому викликало справжній захват у цінителів прогресу.
Трохи пізніше фотокамеру вдосконалили, доповнивши апарат пластиною з міді, оснащеної напиленням з срібла. Так, Вільям Табольт використовував папір, яку просочував сольовим розчином і нітратом срібла. Це підвищило якість фотографій.
Табольт користувався камерою (обскура), оснащеної малесенькій восьмисантиметровий лінзою оптичного типу. Таке зображення довше зберігалося, було більш якісним. До того ж, завдяки спеціальному папері, новатори могли копіювати знімки.
В индивидуальном виде выделены азотноватистая, азотистая (в газовой фазе), азотная кислоты. В растворе известны азотноватистая, азотистая, азотная, пероксоазотная и пероксоазотистая кислоты. А так все кислоты азота неустойчивы, в растворе все разлагаются. Самая устойчивая - азотная.
15 г сахара залили 100 г воды. Какая массовая доля сахара в растворе?
— — —
Масса раствора = масса воды + масса сахара = 100 г + 15 г = 115 г.
Массовая доля сахара в растворе = масса сахара/масса раствора = 15 г/115 г ≈ 0,1304... ≈ 13%.
≈ 13%.