М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
missrayn1324
missrayn1324
09.07.2022 21:22 •  Химия

Углекислый газ, выделившийся при сжигании смеси пропана и бутана, с объемной долей пропана 70 %, полностью поглотили, пропустив через раствор, содержащий 14,8 г ca(oh)2. выпавший вначале осадок затем частично растворился, и в конце его масса составила 15,0 г. чему равен объем (н.у.) исходной газовой смеси? ответ .1,7л. , нужно) заранее )

👇
Ответ:
АнгелТих
АнгелТих
09.07.2022

почерк конечно не очень но если присмотреться то...:)


Углекислый газ, выделившийся при сжигании смеси пропана и бутана, с объемной долей пропана 70 %, пол
4,4(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
artik12042003
artik12042003
09.07.2022

Відповідь:

1. Кип'ятити воду слід не менше 15 хвилин.

2. Ємність, в якій кип'ятиться вода, не можна накривати кришкою.

Але цей метод має істотні недоліки:

Свіжа вода містить кисень, сірководень, іони кальцію, магнію, натрію, калію. Кип'ятіння витісняє кисень з води. Іони вступають між собою в реакцію під впливом високих температур, в результаті чого утворюються солі кальцію та інших елементів, які осідають у вигляді накипу на стінках посуду. В результаті ми отримуємо не просто "мертву" воду, але й шкідливу для здоров'я: солі кальцію з часом можуть стати причиною утворення каменів в нирках, розвитку артрозу і артритів.

Кип'ятінням можна видалити з води солі заліза, свинцю, ртуті та інших важких металів.

Хлор та його сполуки, вступаючи в процесі нагрівання в реакцію з органічними сполуками, утворюють тригалометани і діоксин - канцерогенні речовини, які накопичуються в організмі і можуть призвести до розвитку серйозних захворювань, включаючи онкологію.

2. Відстоювання води

Даний метод очищення води передбачає відстоювання водопровідної води протягом 8 - 12 годин (саме стільки часу необхідно для випаровування хлору та інших летючих домішок).

Для прискорення процесу випаровування шкідливих речовин рекомендується періодично помішувати воду.

Але врахуйте, що у відстояній воді зберігаються солі важких металів, які осідають на дні, тому за годину-півтори до закінчення очищення не рекомендується перемішувати воду.

Щоб на виході отримати воду, очищену від важких металів, рекомендується акуратно перелити 2/3 рідини в іншу тару: зробити це необхідно так, щоб осад залишився на дні.

3. Заморожування води

Заморожування - це простий і ефективний метод, що дозволяє не тільки очистити воду від солей та інших шкідливих сполук, а й підвищити її якість, збагативши киснем.

Користь талої води: виведення з організму холестерину і солей, зміцнення імунітету і підвищення опірності організму до різних захворювань, зниження ризику розвитку алергії, омолодження організму.

Як отримати талу воду

1. Пластиковий контейнер (не пластикову пляшку) або спеціальний пластиковий пакет для заморозки не до країв наповніть водою, пам'ятаючи про те, що при заморожуванні вода розширюється. З цієї ж причини не можна використовувати скляну тару, яка може лопнути під тиском замерзлої води.

2. Помістіть ємність з водою в морозильну камеру до тих пір, поки 2/3 її не замерзнуть.

3. Злийте з ємності воду, що не заморозилась, бо саме в ній містяться солі, які й гальмують процес заморожування.

4. Лід, який залишився, розморозьте - це і є корисна тала вода.

Рекомендується випивати близько 1,5 - 2 л талої води в день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як склянка теплої води покращить здоров'я

4. Очищення води активованим вугіллям

Активоване вугілля - бюджетний, але при цьому ефективний засіб для очищення води, що абсорбує різні шкідливі домішки і неприємні запахи. Саме вугільними фільтрами оснащені побутові фільтри для очищення води.

Для виготовлення вугільного фільтру знадобиться: активоване вугілля (50 таблеток), марля (або широкий бинт), вата, скляна банка (1л), пластикова пляшка (1,5 л) з-під води.

Пояснення:

4,6(99 оценок)
Ответ:
nikitana1995
nikitana1995
09.07.2022

ответ:Для того, чтобы сравнить эти понятия, нужно вспомнить их определения (даны в учебнике). Сходство заключается в том, что и простые вещества, и сложные «построены» из одних и тех же «кирпичиков» — атомов. Иными словами, любое вещество состоит из атомов.

Различие же в том, что простое вещество «строится» из атомов только одной «разновидности», то есть атомов одного химического элемента, а сложное вещество может включать в себя два, три и более химических элемента.

Например, рассмотренное в параграфе простое вещество кислород, его также называют молекулярным кислородом, (тот самый, которым мы дышим) имеет формулу 02, то есть молекула кислорода содержит два атома одного и того же химического элемента. Кислород может быть и атомарным, то есть вещество будет состоять из одиночных атомов и иметь формулу О или 01 (здесь единична нужна для понимания, такого индекса никогда не ставят), правда, существовать такое вещество будет недолго, так как кислород очень активен и быстро прореагируете практически любым веществом.

Ещё один яркий пример простого вещества, «построенного» из кислорода-озон, имеющий формулу 03, то есть молекула озона содержит три атома одного химического элемента - кислорода (да, это тот самый озон, который содержится в верхних слоях атмосферы и защищает нас от ультрафиолета). Сложных веществ, включающих кислород великое множество, вот самые известные из них - вода (Н20), углекислый газ (С02), веселящий газ (N20), серная кислота (H2SO4), уксусная кислота (СНЗСООН) и так далее.

Объяснение:

4,6(68 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ