М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
юська3
юська3
02.09.2022 16:56 •  Химия

Дано: mco2=3,52г mh2o=0,72г; d cxhy = 0,896 воздух найти молекулярную формулу углеводорода

👇
Ответ:
Анна0809
Анна0809
02.09.2022

nCO2=3,52/44=0,08моль              nH2O=0,72/18=0,04моль

nCO2=nC=0,08моль                        nH=2nH2O=0,08моль   С:Н = 0,08:0,08=1:1, т.е. простейшая формула СН

Найдем молярную массу углеводорода   М=0,896*29= 26 г/моль, тогда истинная формула С2Н2 - этин

4,4(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
3333100
3333100
02.09.2022

Під час хімічних явищ руйнуються тільки молекули, а атоми залишаються незмінними.

Ознаки хімічних явищ:

•зміна кольору,

•зміна запаху,

•розчинення осаду,

•виділення газу,

•виділення теплоти та світла.

Хімічні перетворення речовини самовільно відбуваються в природі.Під час фотосинтезу в зелених рослинах вуглекислий газ і вода постійно перетворюється на органічні речовини.

Цей кисень у процесі дихання живих організмів поглинається, окислюючи в них органічні речовини, в атмосферу виділяється вуглекислий газ. Так хімічні перетворення речовини забезпечують життя на Землі.

Гниття також природи хімічне явище,

Під час його органічні речовини перетворюються на інші.

Горіння також хімічне явище, воно супроводжується виділенням тепла і світла.

Пояснення:

4,6(17 оценок)
Ответ:
MilanaPopovych
MilanaPopovych
02.09.2022

60 м^3

Объяснение:

Дано:

V(CH4) = 30 м^3

V(O2) — ?

Розв’язання:

Спочатку складаємо рівняння реакції:

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O;

V(CH4) : V(O2) = 1 : 2

З рівняння реакції видно, що на спалювання одного об’єму метану необхідно затратити два об’єми кисню.

Обчислюємо об’єм кисню, необхідний для спалювання метану об’ємом 30 м^3:

30м^3  x^м3

CH4+2O2=CO2+2H2O

1м^3    2м^3    

1м^3 метану прореагує з 2м^3 кисню, а 30м^3 метану прореагує з х м^3 кисню.

Пропорція матиме вигляд:

30/1=x/2, x=(30*2)/1=60м^3

Відповідь: для спалювання метану об’ємом 30м^3 необхідно витратити кисень об’ємом 60 м^3 .

4,5(89 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ