Электроотрицательность атома, связанного с другим атомом, притягивать к себе электронное облако, вызывая тем самым поляризацию связи.
A. Ca,Mg,Br- увеличение.
b. O,N,C-убывание.
V. Li,Be,B.-увеличение.
G. Se,S,O-увеличение.
ответ№2.
ответ:Дефіцит водних ресурсів— відсутність достатніх запасів водних ресурсів для забезпечення потреб населення в чистій питній воді. Питна вода необхідна для підтримки життя і має першорядне значення для здоров'я людини. Від дефіциту питної води страждає більше ніж 40 відсотків світового населення. Проблема недостатньої кількості питної води з 20 сторіччя розглядається як глобальна проблема сучасності. Населення планети стрімко зростає і при цьому зростає необхідність в чистій питній воді.
Нестача чистої води змушує людей використовувати для пиття воду з небезпечних джерел, яка небезпечна для здоров'я. Споживання забрудненої прісної води призводить до погіршення умов життя, розвитку захворювань включаючи смертельні випадки. Через нестачу води існує практика зберігання води в будівлях, що суттєво може збільшити ризик забруднення і створення сприятливих умов для розмноження шкідливих бактерій. Також, серйозною проблемою є гігієна. Люди не можуть належним чином митися, прати свій одяг і зберігати в чистоті свої домівки.
Якщо не приймати ніяких заходів, то до 2030 року без задовільного очищення води залишиться майже 5 млрд чоловік, це близько 67 % населення планети. На сьогоднішній день на кожного жителя Землі припадає близько 750 м³ на рік прісної води, до 2050 року ця кількість зменшиться до 450 куб. м. До 80 % країн світу опиняться в зоні, яка за класифікацією ООН відноситься до категорії за межею дефіциту водних ресурсів. Тільки в Африці до 2020 року через зміни клімату в такій ситуації опиниться від 75 до 250 млн осіб. Нестача води в пустельних і напівпустельних регіонах викличе інтенсивну міграцію населення.
Объяснение:
1. Соединения углерода и их превращений (НО исключения: оксиды углерода, угольная кислота и её соли, карбиды. Эти соединения органическая химия не изучает)
2. Под влиянием "жизненной силы"
3. Бутлеров А.М.
4.Изомерами
5. Взаимоположение функциональных групп Цис - транс
6. Гомологами
7. Функциональной группой
8. Карбонильной
9. гидроксогруппа
10. Химическим строением
11. D)
12. В)
13. Е)
14. 3-метилбутен-1
15. альдегидов
16. 2)
17. 2)
18. 1)
19. присоединения
20. 2)
21. 4)
22. гексен-3
23. 1)
В 22 задании опечатка: у четвертого (по счёту слева) углеродного атома должно быть не 1, а 2 водородных атома.
тут еть несколько вариантов ,как правильно сделать это задание
1 ) если элементы находятся в одной группе, то электроотрицательность уменьшается сверху вниз
2) если элементы находятся в одном периоде , то электроотрицательность увеличивается слева направо
3) если элементы написаны в разнобой, то просто берем таблицу электроотрицательности и выбираем ( так проще)
у нас:
A) Br,Mg, Сa
b) O,N,C
V) B,Be,Li
G) O,S,Se
ели нам надо выбрать, то подходит ответ b)