Протистояння Бальтазара з Цахесом почалося з того моменту коли на звану вечерю у професора, була за геніальна, як казав професор, людина яку він коли не будь бачив. Коли знатні люди зібралися, перед ними постав маленького зросту чоловічок, але все крім молодого Бальтазара і його друга Фабіана думали, що перед ними стоїть молодий красивий чоловік. Коли ж Бальтазар в незначущих сказав про свою поему яку він написав минулої ночі, і він вийшов і з усією любов'ю яку він відчував до прекрасної Кандіди, прочитав її, але його чекало найбільше разчарування. Всі слухачі в одну мить обернулися до крихкі Цахесу і почали йому аплодувати. З початок молодий чоловік подумав що люди вирішили з нього поглумиться і тому почав сміятися, але коли люди почали звинувачувати його в тому що він усього лише заздрить, молодий чоловік розлютився, а коли маленького виродка поцілувала прекрасна Кандіда, він оскаженів і хотів було гарненько настукати йому по його потворній голівці.
Объяснение:
В книге есть я быстро пишу
«Гуси-лебеди» — волшебная сказка о смелой девочке, которая своего братца. Но это произошло в самом конце сказки. А в начале её девочка ослушалась отца с матерью, строго-настрого запрещавших ей уходить со двора и её беречь братца. Как-то она заигралась с подружками — и братца унесли гуси-лебеди. В сказке ярко переданы подробности переживаний маленькой героини: «Пришла девочка, глядь — братца нету! Ахнула, кинулась туда-сюда — нету!».
Сказка очень динамична, в ней много глаголов движения, передающих внезапные и быстрые действия. Например, о гусях-лебедях говорится: «налетели», «подхватили», «унесли», «метнулись», «пропали». Они передают также всю остроту ситуации. Как и в любой волшебной сказке, в «Гусях-лебедях» есть чудесные выручающие из беды. Это и печка, и яблоня, и молочная речка, кисельные берега. Но они приходят на только тогда, когда девочка выполняет их съесть пирожок, затем яблочко, затем похлебать киселя из речки. Сказка привлекает занимательным сюжетом, даёт пример в беде, пример торжества добра над злом. Но она ещё и поучительна: хочешь, чтобы к тебе хорошо относились, умей сам уважать других.