1. Сколько времени воюет Сашка? 2. Что ели на передовой русские солдаты? 3. Вставьте вместо точек пропущенное слово: «То, что … у него нет, Сашка помнил». 4. Что вытащил из кармана пленный немец? 5. Что было написано в советской листовке? 6. О чем бы с Сашка немца, если бы знал немецкий язык? 7. За что было стыдно Сашке, когда он вел пленного в штаб? 8. Какое решение относительно пленного принял комбат и почему? 9. Сколько было человек в роте, где воевал Сашка до боев? Сколько осталось? 10. Что вы можете сказать об ординарце комбата Толике? 11. Куда был ранен боец, которого перевязывал Сашка? 12. Вставьте вместо точек пропущенное слово : «Представлял Сашка, что идет в отчаянные атаки не только для того, чтобы взять эти деревни, но идет …». 13. Любимое словечко ротного? 14. Почему Сашка ушел, не попрощавшись с Зиной? 15. Что сказал лейтенант Володька на слова Сашки: «Война все спишет». 16. Почему лейтенант Володька «звания командирского не захотел»? 17. Как переживали раненые попутчики гибель Жоры? 18. Почему Сашка взял на себя ответственность за поступок Володьки?(случай с майором)
19.Зачем Сашка поехал в Москву?
Гектор був старшим сином царя Трої Пріама та його дружини, цариці Гекуби. В творі він постає достатньо вихованим, терпеливим, що до витівок свого брата. Він гарний батько та чоловік.
Ахілл та Гектор — воїни та герої. У кожного з них на рахунку багато перемог та подвигів за час Троянської війни. Перемогти однин одного для них дуже складно: вони обидва сильні, фізично витривалі чоловіки. І якби Афіна не приклала своїх зусиль, то хто знає чи був Гектор переможеним.
Гомер, як і всі епічні автори старається не висловлювати своїх емоцій, відкрито не дає оцінку героям, а лише підкреслює що вони гідні суперники.
Боги та ахейці прихильні до Ахілла. Він гарно виглядає, приклад гарного воїна. А саме головне, що він жива людина, яка робить помилки, потім про них шкодує: коли він пішов із війська загинули ахейці.
Як до Ахілла так і до Гектора їх одноплемінники поважають. З якою тугою голосять троянці, коли дізналися про смерть свого героя. Гектор та Ахіллес справжні герої та чоловіки. Для стародавніх греків вони були втіленням ідеалу воїна, людини і героя. Такими самими вони є і для нас. Те, як Гомер зобразив їх слабкість, ще раз підкреслює, що всі герої насамперед люди, які мають право на помилки.